ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Омилен предмет во школо

Go down 
АвторПорака
JasnaБрој на мислења : 28
Поени : 83
Репутација : 0
Join date : 2010-02-09

Омилен предмет во школо Empty
ПишувањеПредмет: Омилен предмет во школо   Омилен предмет во школо EmptyВто Фед 09, 2010 7:09 am

Мене омилен ми е математика
Вратете се на почетокот Go down
girlБрој на мислења : 10
Поени : 18
Репутација : 2
Join date : 2010-02-09

Омилен предмет во школо Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет во школо   Омилен предмет во школо EmptyВто Фед 09, 2010 7:10 am

Македонски


Последната промена е направена од girl на Вто Фед 09, 2010 7:20 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
GoceБрој на мислења : 15
Поени : 27
Репутација : 5
Join date : 2010-02-09

Омилен предмет во школо Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет во школо   Омилен предмет во школо EmptyВто Фед 09, 2010 7:19 am

Ниеден хахаха Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинОмилен предмет во школо Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет во школо   Омилен предмет во школо EmptyЧет Фед 11, 2010 2:15 pm

македонски обожавав профеосрката беше срце
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Омилен предмет во школо Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет во школо   Омилен предмет во школо EmptyСаб Фед 13, 2010 4:31 am

Ликовно...
Биологија...
Хемија...
Чуден спој.
drunken
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 25
Местолокација : Штип

Омилен предмет во школо Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет во школо   Омилен предмет во школо EmptyСаб Фед 13, 2010 4:43 am

Физиологија.
Вратете се на почетокот Go down
niny

niny

Број на мислења : 13
Поени : 16
Репутација : 3
Join date : 2010-02-11
Age : 24
Местолокација : Skopje

Омилен предмет во школо Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет во школо   Омилен предмет во школо EmptyЧет Фед 18, 2010 1:20 pm

хм...па сакам македонски!
а омилен предмет... па физичко ми е нај релаксиран час...(посебно кога играмекошарка!) What a Face
Вратете се на почетокот Go down
whoim

whoim

Број на мислења : 28
Поени : 28
Репутација : 0
Join date : 2011-04-10
Местолокација : пред компјутер

Омилен предмет во школо Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет во школо   Омилен предмет во школо EmptyПон Апр 11, 2011 7:34 am

Музичко
Англиски
физичко
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Омилен предмет во школо Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилен предмет во школо   Омилен предмет во школо Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Омилен предмет во школо
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Македонија и свет :: Образование-
Отиди до: