ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Кој предмет го мразите?

Go down 
АвторПорака
girlБрој на мислења : 10
Поени : 18
Репутација : 2
Join date : 2010-02-09

Кој предмет го мразите? Empty
ПишувањеПредмет: Кој предмет го мразите?   Кој предмет го мразите? EmptyВто Фед 09, 2010 7:17 am

Ја мразам математика.
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 26
Местолокација : Дома пред чергата

Кој предмет го мразите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој предмет го мразите?   Кој предмет го мразите? EmptyВто Фед 09, 2010 9:53 am

Никогаш не го гледав интересното во математиката и на сето незадоволство на моите не ја поднесувам и тоа богами, се одразува на оцените.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
whoim

whoim

Број на мислења : 28
Поени : 28
Репутација : 0
Join date : 2011-04-10
Местолокација : пред компјутер

Кој предмет го мразите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој предмет го мразите?   Кој предмет го мразите? EmptyПон Апр 11, 2011 7:40 am

Физика
Хемија
Македонски (бидејќи професорот ни е пролив)
geek
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Кој предмет го мразите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој предмет го мразите?   Кој предмет го мразите? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Кој предмет го мразите?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Македонија и свет :: Образование-
Отиди до: