ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Омилен актер или актерка

Go down 
АвторПорака
JasnaБрој на мислења : 28
Поени : 83
Репутација : 0
Join date : 2010-02-09

Омилен актер или актерка Empty
ПишувањеПредмет: Омилен актер или актерка   Омилен актер или актерка EmptyВто Фед 09, 2010 7:05 am

Дефинитивно Анџелина Џоли
Вратете се на почетокот Go down
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 31
Местолокација : Скопје

Омилен актер или актерка Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилен актер или актерка   Омилен актер или актерка EmptyСре Фед 10, 2010 2:32 am

Бред Пит Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 26
Местолокација : Дома пред чергата

Омилен актер или актерка Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилен актер или актерка   Омилен актер или актерка EmptyСре Фед 10, 2010 9:52 am

Актер-Џони Деп...Секогаш и засекогаш. Cool
Актерка-Шарлиз Терон...Преубава...Талентирана...И уште незнам што..
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
KajceБрој на мислења : 23
Поени : 52
Репутација : 3
Join date : 2010-02-09

Омилен актер или актерка Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилен актер или актерка   Омилен актер или актерка EmptyСре Фед 10, 2010 12:54 pm

Џеки Чен и Џим Кери ми се омилени
Вратете се на почетокот Go down
Nightwish

Nightwish

Број на мислења : 33
Поени : 37
Репутација : 2
Join date : 2010-04-19
Age : 36
Местолокација : Tetovo

Омилен актер или актерка Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилен актер или актерка   Омилен актер или актерка EmptyВто Апр 20, 2010 5:23 pm

Orlando Bloom Razz
Вратете се на почетокот Go down
whoim

whoim

Број на мислења : 28
Поени : 28
Репутација : 0
Join date : 2011-04-10
Местолокација : пред компјутер

Омилен актер или актерка Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилен актер или актерка   Омилен актер или актерка EmptyВто Апр 12, 2011 10:27 am

Џони Деп
Џек Блек
Џим Кери
Кифер Сатрленд
Вентворт Милер
и други на кои неможам да се сетам scratch
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Омилен актер или актерка Empty
ПишувањеПредмет: Re: Омилен актер или актерка   Омилен актер или актерка Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Омилен актер или актерка
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Забава :: Филм и ТВ-
Отиди до: