ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Која игра ви е онака топ?

Go down 
АвторПорака
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Која игра ви е онака топ? Empty
ПишувањеПредмет: Која игра ви е онака топ?   Која игра ви е онака топ? EmptyЧет Фед 11, 2010 1:20 am

исповедај те се за која игра сакате да ја играте, која од играните ви е топ
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 30
Местолокација : Скопје

Која игра ви е онака топ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која игра ви е онака топ?   Која игра ви е онака топ? EmptyЧет Фед 11, 2010 5:38 am

Темава ја преместив во подфорум Игри затоа што се однесува на игра.
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Која игра ви е онака топ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која игра ви е онака топ?   Која игра ви е онака топ? EmptyВто Фед 16, 2010 6:44 am

ВАЖНА напиша:
Темава ја преместив во подфорум Игри затоа што се однесува на игра.
знам важна дека е за игри ама тогаш не видов дека има Игри.
која игра ми е топ? па некако тешко прашање зошто сите што ги играм ми се топ па не знам која да ја наведам. Neutral
епа ај да наведам неколку:
Need For Speed:Most Wanted, Carbon, Underground 1&2.
Grand Theft Auto:Vice City, San Andreas
Counter Strike, Dota, Call of Cthulhu-DCoTE(Datk Corners of The Earth), The Thing, Call of Duty 4&2,
Sims 2(Pets и обичната).
епа доста се сега за сега lol! cheers cheers
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
MAKEDON1

MAKEDON1

Број на мислења : 14
Поени : 16
Репутација : 2
Join date : 2010-02-17
Age : 25
Местолокација : Скопје

Која игра ви е онака топ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која игра ви е онака топ?   Која игра ви е онака топ? EmptyСре Фед 17, 2010 1:07 pm

еве некои од мене:Call of Duty 4,SIMS 2,Need for Speed SHIFT,Counter Strike 1.6,Dota


Последната промена е направена од Th9 D@Rk L0Rd на Нед Фед 28, 2010 7:49 am. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : македон те молам пишувај како што треба.)
Вратете се на почетокот Go down
whoim

whoim

Број на мислења : 28
Поени : 28
Репутација : 0
Join date : 2011-04-10
Местолокација : пред компјутер

Која игра ви е онака топ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која игра ви е онака топ?   Која игра ви е онака топ? EmptyВто Апр 12, 2011 10:06 am

CS
Call Of Duty
Sims 3
Mount and Blade
Gothic
има уште ама не ми текнува Question Question Question
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Која игра ви е онака топ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која игра ви е онака топ?   Која игра ви е онака топ? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Која игра ви е онака топ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Информатичка технологија :: Игри-
Отиди до: