Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Видете ги мислењата без одговор
 

Информатичка технологија

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Компјутери

615Вто Јун 01, 2010 2:18 pm
jovce Компјутерска сигурност
Нема нови мислења

Дизајн

25Нед Апр 10, 2011 1:31 pm
whoim Ваши Фотошоп креации
Нема нови мислења

Интернет

727Нед Ное 11, 2012 7:58 am
Dingo+ ИНТЕРНЕТ ТЕЛЕВИЗИЈА- Спој од моќниот интернет и традиционалната телевизија
Нема нови мислења

Игри

Секакви електронски игри
519Вто Апр 12, 2011 10:08 am
whoim Хорор игри
Информатичка технологија Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Нови мислењаНови мислењаНема нови мислењаНема нови мислења  Форумот е заклученФорумот е заклучен