Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Безбедно на интернет

Go down 
АвторПорака
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 30
Местолокација : Скопје

Безбедно на интернет Empty
ПишувањеПредмет: Безбедно на интернет   Безбедно на интернет EmptyСре Фед 10, 2010 4:47 am

Ви ја препорачувам оваа страна www.crisp.org.mk

Страната е наменета за безбедноста на интернет пред се на децата. Затоа деца, родители, наставници/професори...посетете ја странава.

А сега сакам да подискутираме околу оваа тема.
Smile


Последната промена е направена од ВАЖНА на Нед Фед 21, 2010 2:32 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
??????
ГостинБезбедно на интернет Empty
ПишувањеПредмет: Re: Безбедно на интернет   Безбедно на интернет EmptyСре Фед 10, 2010 9:32 am

јас ич не се пазам баш пред некој ден ја скенирав личната карта и ги пуштив податоците преку маил на еден сајт ама мислам дека се сериозни и дека навистина нема да се злоупотреби
Вратете се на почетокот Go down
 
Безбедно на интернет
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Информатичка технологија :: Интернет-
Отиди до: