ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Хорор игри

Go down 
АвторПорака
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 27
Местолокација : HELL

Хорор игри Empty
ПишувањеПредмет: Хорор игри   Хорор игри EmptyСаб Фед 27, 2010 7:06 am

епа дај предложете некоја добра хорор игрица.
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
whoim

whoim

Број на мислења : 28
Поени : 28
Репутација : 0
Join date : 2011-04-10
Местолокација : пред компјутер

Хорор игри Empty
ПишувањеПредмет: Re: Хорор игри   Хорор игри EmptyВто Апр 12, 2011 10:08 am

и јас обожавам хорор игри
Hitman Blood Money
Hitmen Contrast
имаше една што ја играв по цел ден ама не ми текнува како се викаше, многу добра хорор игра беше, ако ми текне ќе ја напишам Smile
Вратете се на почетокот Go down
 
Хорор игри
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Информатичка технологија :: Игри-
Отиди до: