ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Пофалби, критики, предлози, прашања...

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Nightwish

Nightwish

Број на мислења : 33
Поени : 37
Репутација : 2
Join date : 2010-04-19
Age : 35
Местолокација : Tetovo

Пофалби, критики, предлози, прашања... - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики, предлози, прашања...   Пофалби, критики, предлози, прашања... - Page 2 EmptyВто Апр 20, 2010 4:34 pm

Па секој си има различен вкус flower
Вратете се на почетокот Go down
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Пофалби, критики, предлози, прашања... - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики, предлози, прашања...   Пофалби, критики, предлози, прашања... - Page 2 EmptyСре Апр 21, 2010 5:22 am

првата критика од моја страна: не ми се допаѓа тоа што е оневозможено менувањето на ник. Пофалби, критики, предлози, прашања... - Page 2 Icon_sad Пофалби, критики, предлози, прашања... - Page 2 Icon_sad Пофалби, критики, предлози, прашања... - Page 2 Icon_sad
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
??????
ГостинПофалби, критики, предлози, прашања... - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики, предлози, прашања...   Пофалби, критики, предлози, прашања... - Page 2 EmptyСре Апр 21, 2010 9:43 am

ThE DeViL напиша:
првата критика од моја страна: не ми се допаѓа тоа што е оневозможено менувањето на ник. Пофалби, критики, предлози, прашања... - Page 2 Icon_sad Пофалби, критики, предлози, прашања... - Page 2 Icon_sad Пофалби, критики, предлози, прашања... - Page 2 Icon_sad
нагласено е дека доколку посакате да промените nick контактирајте со некој од администраторите.
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Пофалби, критики, предлози, прашања... - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики, предлози, прашања...   Пофалби, критики, предлози, прашања... - Page 2 EmptyВто Jул 13, 2010 3:12 pm

Моја критика: форумов е пропаднат. Направете нешто да го извлечете од пропаст. Наговорете луѓе да се зачленат.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
??????
ГостинПофалби, критики, предлози, прашања... - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики, предлози, прашања...   Пофалби, критики, предлози, прашања... - Page 2 EmptyСре Jул 14, 2010 7:43 am

ViciouS напиша:
Моја критика: форумов е пропаднат. Направете нешто да го извлечете од пропаст. Наговорете луѓе да се зачленат.
Администраторите работат и се трудат околу форумот. Очекувајте новости и изненадувања.
Вратете се на почетокот Go down
mar4e11Број на мислења : 3
Поени : 5
Репутација : 0
Join date : 2010-11-15
Age : 27
Местолокација : skopje

Пофалби, критики, предлози, прашања... - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики, предлози, прашања...   Пофалби, критики, предлози, прашања... - Page 2 EmptyПон Ное 15, 2010 12:04 pm

super e samo pofalbi:)))))
Вратете се на почетокот Go down
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Пофалби, критики, предлози, прашања... - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики, предлози, прашања...   Пофалби, критики, предлози, прашања... - Page 2 EmptyВто Ное 16, 2010 6:57 am

mar4e11 напиша:
super e samo pofalbi:)))))
абе дечко само од пофалби не се живее дај некоја критика ти удри Razz
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
whoim

whoim

Број на мислења : 28
Поени : 28
Репутација : 0
Join date : 2011-04-10
Местолокација : пред компјутер

Пофалби, критики, предлози, прашања... - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики, предлози, прашања...   Пофалби, критики, предлози, прашања... - Page 2 EmptyНед Апр 10, 2011 12:48 pm

Предлог да се отворат дизајнерски натпревари
SOTW натпревари, LPOTM натпревари, Специјални натпревари, 1vs.1 натпревари
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Пофалби, критики, предлози, прашања... - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики, предлози, прашања...   Пофалби, критики, предлози, прашања... - Page 2 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Пофалби, критики, предлози, прашања...
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: За нас :: ИЗВИЧНИК-
Отиди до: