ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Пофалби, критики, предлози, прашања...

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 30
Местолокација : Скопје

Пофалби, критики, предлози, прашања... Empty
ПишувањеПредмет: Пофалби, критики, предлози, прашања...   Пофалби, критики, предлози, прашања... EmptyВто Фед 09, 2010 6:10 am

Овде во оваа тема можете да дадете пофалба, критика, предлог, да поставите прашање итн...
Секоја критика и предлог ќе бидат земени во обзир. Ако не ви одговориме веднаш, тоа значи дека прашањето се разгледува.
Благодарам на разбирањето.
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Пофалби, критики, предлози, прашања... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики, предлози, прашања...   Пофалби, критики, предлози, прашања... EmptyВто Фед 09, 2010 1:59 pm

Мој предлог:
Буквите да бидат црни..т.е текстот што го пишуваат членовите да биде во црна боја.
Вака не доаѓа до израз напишаното.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
ace_boy

ace_boy

Број на мислења : 22
Поени : 36
Репутација : 12
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : Skopje

Пофалби, критики, предлози, прашања... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики, предлози, прашања...   Пофалби, критики, предлози, прашања... EmptyСре Фед 10, 2010 3:25 am

Pofalbi za forumot VAZNA.
I predlog da me stavis moderator na fudbal i na seir Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://www.klik.forummk.com
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 30
Местолокација : Скопје

Пофалби, критики, предлози, прашања... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики, предлози, прашања...   Пофалби, критики, предлози, прашања... EmptyСре Фед 10, 2010 4:35 am

ace_boy напиша:
Pofalbi za forumot VAZNA.
I predlog da me stavis moderator na fudbal i na seir Very Happy

Ете сега Аце е модератор на фудбал и на сеир Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 30
Местолокација : Скопје

Пофалби, критики, предлози, прашања... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики, предлози, прашања...   Пофалби, критики, предлози, прашања... EmptyСре Фед 10, 2010 4:53 am

Tiggy напиша:
Мој предлог:
Буквите да бидат црни..т.е текстот што го пишуваат членовите да биде во црна боја.
Вака не доаѓа до израз напишаното.

Имате избор на бои. Но, ќе видам ова.
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 25
Местолокација : Штип

Пофалби, критики, предлози, прашања... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики, предлози, прашања...   Пофалби, критики, предлози, прашања... EmptyСре Фед 10, 2010 9:07 am

Предлог до админот и модераторите.

Во одредени под форуми да започнеме со отварање на нови теми барем во секој под форум да има по пет теми за почеток од модераторите, а покасно и од новите членови. Smile

Ќе се потрудам јас да отворам на боречки вештини, религија и филозофија, па ако се согласувате започнете и вие.

Поздрав! I love you
Вратете се на почетокот Go down
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 30
Местолокација : Скопје

Пофалби, критики, предлози, прашања... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики, предлози, прашања...   Пофалби, критики, предлози, прашања... EmptyСре Фед 10, 2010 9:10 am

Секако. Пред се, за да успее еден форум треба да има активни членови и теми.
И јас се трудам да отворам теми, да пишувам постови. И тоа воопшто не ми претставува тешкотија. Напротив, со задоволство го правам тоа.
И се надевам дека форумов ќе успее и ќе биде пријатно место за забава и дружење и секако разменување на мислења, добри дискусии Smile Што мислам дека и сега е Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Пофалби, критики, предлози, прашања... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики, предлози, прашања...   Пофалби, критики, предлози, прашања... EmptyСре Фед 10, 2010 11:57 am

Вака...
Не дека не ми се допаѓа форумов...Напротив!
Башка ќе бидам меѓу првите членки на форумов. rabbit

Значи:

-ВАЖНА, форумов е да кажам вака, голем. Има многу подфоруми кои најверојатно ќе останат празни, бидејќи нема членови кои би пишувале сега за сега.

-Малку се измешани работиве мислам. Би требало да имаат некој ред барем. На пр. едно под друго да си бидат: семејство, љубов, животни.

-Сега за сега нека си бидат само најопходните подфоруми...
Би требало (според мене) да бидат застаапени: КЛИК, известувања, љубов, животни, семејство, здравје, мистерии, религија, мода, филизофија и психологија, политика, образование, свет, градови во Македонија, информатика, култура, забава, спорт, автомобилизам, сеир и форумски игри.

-Исто, ВАЖНА, мора тука негде да се има место и за лирските души...знаеш...поезија проза...
И тоа би било тоа.

Уште еднаш повторувам, не дека не ми се свиѓа форумов, само...ете... silent
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 30
Местолокација : Скопје

Пофалби, критики, предлози, прашања... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики, предлози, прашања...   Пофалби, критики, предлози, прашања... EmptyСре Фед 10, 2010 12:13 pm

Tiggy напиша:
Вака...
Не дека не ми се допаѓа форумов...Напротив!
Башка ќе бидам меѓу првите членки на форумов. rabbit

Значи:

-ВАЖНА, форумов е да кажам вака, голем. Има многу подфоруми кои најверојатно ќе останат празни, бидејќи нема членови кои би пишувале сега за сега.

-Малку се измешани работиве мислам. Би требало да имаат некој ред барем. На пр. едно под друго да си бидат: семејство, љубов, животни.

-Сега за сега нека си бидат само најопходните подфоруми...
Би требало (според мене) да бидат застаапени: КЛИК, известувања, љубов, животни, семејство, здравје, мистерии, религија, мода, филизофија и психологија, политика, образование, свет, градови во Македонија, информатика, култура, забава, спорт, автомобилизам, сеир и форумски игри.

-Исто, ВАЖНА, мора тука негде да се има место и за лирските души...знаеш...поезија проза...
И тоа би било тоа.

Уште еднаш повторувам, не дека не ми се свиѓа форумов, само...ете... silent

Можеби сега некои од подфорумите се празни, но наскоро ќе се регистрираат нови членови кои можеби ќе сакаат да пишуваат за некоја област која(како што ти предлагаш) ќе ја нема на форумов. Затоа, подобро е да се даде право на избор на членови, па тие да си одлучат каде ќе пишуваат Wink

Лирски души...па можат слободно такви теми да се отворат во Разно, во Филозофија и психологија. Но, ова ќе се разгледа.
Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Пофалби, критики, предлози, прашања... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики, предлози, прашања...   Пофалби, критики, предлози, прашања... EmptyЧет Фед 11, 2010 1:27 am

добар е форумот важна само ти требаат многу членови.
предлог да ме ставиш модератор на компјутерска технологија софтвер и хардвер и на музика Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 30
Местолокација : Скопје

Пофалби, критики, предлози, прашања... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики, предлози, прашања...   Пофалби, критики, предлози, прашања... EmptyЧет Фед 11, 2010 5:17 am

vlad0 напиша:
добар е форумот важна само ти требаат многу членови.
предлог да ме ставиш модератор на компјутерска технологија софтвер и хардвер и на музика Very Happy

Ете сега Владо е модератор на софтвер, хардвер и музика Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
??????
ГостинПофалби, критики, предлози, прашања... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики, предлози, прашања...   Пофалби, критики, предлози, прашања... EmptyЧет Фед 11, 2010 2:29 pm

АПЕЛИРАМ сите членови да бидат поактивни, пример нека ви биде Тiggy и секој ден отварајте нова тема за што побрзо да се наполни форумов!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 30
Местолокација : Скопје

Пофалби, критики, предлози, прашања... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики, предлози, прашања...   Пофалби, критики, предлози, прашања... EmptyПет Фед 12, 2010 4:55 am

Сосема си во право.
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Пофалби, критики, предлози, прашања... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики, предлози, прашања...   Пофалби, критики, предлози, прашања... EmptyПет Фед 12, 2010 4:42 pm

Абе зашто не ми се гледа потписот? silent
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 30
Местолокација : Скопје

Пофалби, критики, предлози, прашања... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики, предлози, прашања...   Пофалби, критики, предлози, прашања... EmptyВто Фед 16, 2010 5:43 am

Romanticos напиша:
предлагам да има банирања од чат

Има, но да банираат можат само модераторите на четот. Во моментов постои само еден модератор на четот. Јас Smile Кога форумов ќе порасне, ќе бидат поставени повеќе модератори Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
skalica

skalica

Број на мислења : 11
Поени : 16
Репутација : 2
Join date : 2010-02-10
Местолокација : Охрид

Пофалби, критики, предлози, прашања... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики, предлози, прашања...   Пофалби, критики, предлози, прашања... EmptyЧет Фед 18, 2010 12:45 pm

Веќе ми станува се поинтересно на Форумов. Некако, најповеќе ме привлекува темата „Религија“ и таму сакам најповеќе да пишувам.
Дали може да се обидам да го модерирам „Религија“, со тоа што, иако сум Православен христијанин, нема да заземам страна кога би дошле до ситуација да влегуваат во расправи членови од повеќе христијански деноминации, и било кои други? Кавги и навреди не би дозволувал.
Поздрав.
Вратете се на почетокот Go down
Kamelia

Kamelia

Број на мислења : 6
Поени : 7
Репутација : 1
Join date : 2010-02-18

Пофалби, критики, предлози, прашања... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики, предлози, прашања...   Пофалби, критики, предлози, прашања... EmptyЧет Фед 18, 2010 1:38 pm

Samo sto se registrirav pa ne sum razgledala
Vaka na prv pogled mi se dopagja
Ne e loso Smile
Вратете се на почетокот Go down
Ana

Ana

Број на мислења : 16
Поени : 20
Репутација : 4
Join date : 2010-02-19

Пофалби, критики, предлози, прашања... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики, предлози, прашања...   Пофалби, критики, предлози, прашања... EmptyСаб Фед 20, 2010 4:40 am

Mi se dopaga forumov,super ste samo prodolzete taka cheers
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинПофалби, критики, предлози, прашања... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики, предлози, прашања...   Пофалби, критики, предлози, прашања... EmptyСаб Фед 20, 2010 8:12 am

Ana напиша:
Mi se dopaga forumov,super ste samo prodolzete taka cheers
и ти си супер само така продолжи да пишуваш и понатака свои мислења Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 30
Местолокација : Скопје

Пофалби, критики, предлози, прашања... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики, предлози, прашања...   Пофалби, критики, предлози, прашања... EmptyНед Фед 21, 2010 1:30 am

skalica напиша:
Веќе ми станува се поинтересно на Форумов. Некако, најповеќе ме привлекува темата „Религија“ и таму сакам најповеќе да пишувам.
Дали може да се обидам да го модерирам „Религија“, со тоа што, иако сум Православен христијанин, нема да заземам страна кога би дошле до ситуација да влегуваат во расправи членови од повеќе христијански деноминации, и било кои други? Кавги и навреди не би дозволувал.
Поздрав.

Мило ми е што ти се допаѓа форумов Smile
Секако дека може да го модерираш „Религија“. Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
Nightwish

Nightwish

Број на мислења : 33
Поени : 37
Репутација : 2
Join date : 2010-04-19
Age : 35
Местолокација : Tetovo

Пофалби, критики, предлози, прашања... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики, предлози, прашања...   Пофалби, критики, предлози, прашања... EmptyВто Апр 20, 2010 7:01 am

Предлагам Модераторите да бидат со зелена боја flower
Вратете се на почетокот Go down
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 30
Местолокација : Скопје

Пофалби, критики, предлози, прашања... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики, предлози, прашања...   Пофалби, критики, предлози, прашања... EmptyВто Апр 20, 2010 9:06 am

Зошто? Razz

_________________
Живеј го животот за денес, зашто вчера помина, а утре не се знае дали ќе дојде.
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
girlБрој на мислења : 10
Поени : 18
Репутација : 2
Join date : 2010-02-09

Пофалби, критики, предлози, прашања... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики, предлози, прашања...   Пофалби, критики, предлози, прашања... EmptyВто Апр 20, 2010 9:15 am

ми се допаѓа новава промена на никовите Very Happy супер боички Very Happy јас сакам црвенааа Razz Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Nightwish

Nightwish

Број на мислења : 33
Поени : 37
Репутација : 2
Join date : 2010-04-19
Age : 35
Местолокација : Tetovo

Пофалби, критики, предлози, прашања... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики, предлози, прашања...   Пофалби, критики, предлози, прашања... EmptyВто Апр 20, 2010 10:04 am

ВАЖНА напиша:
Зошто? Razz

Најмногу одговара ко за МОД Razz
Вратете се на почетокот Go down
ace_boy

ace_boy

Број на мислења : 22
Поени : 36
Репутација : 12
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : Skopje

Пофалби, критики, предлози, прашања... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики, предлози, прашања...   Пофалби, критики, предлози, прашања... EmptyВто Апр 20, 2010 1:58 pm

Супер се боите Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.klik.forummk.com
Sponsored content
Пофалби, критики, предлози, прашања... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби, критики, предлози, прашања...   Пофалби, критики, предлози, прашања... Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Пофалби, критики, предлози, прашања...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: За нас :: ИЗВИЧНИК-
Отиди до: