ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Колку деца сакате да имате?

Go down 
+2
вi[т]cн
ViciouS
6 posters
АвторПорака
??????
ГостинКолку деца сакате да имате? Empty
ПишувањеПредмет: Колку деца сакате да имате?   Колку деца сакате да имате? EmptyПет Фед 12, 2010 9:17 am

колку даде бог Cool
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 26
Местолокација : Дома пред чергата

Колку деца сакате да имате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Колку деца сакате да имате? EmptyПет Фед 12, 2010 11:17 am

Колку пати пропуштен кондом, толку деца. Very Happy

Шала на страна, сакам две или три деца.
Машки.
Појма неам зашо...ама баш сакам машки дечурлани да иам. rabbit
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
??????
ГостинКолку деца сакате да имате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Колку деца сакате да имате? EmptyПет Фед 12, 2010 12:43 pm

Tiggy напиша:
Колку пати пропуштен кондом, толку деца. Very Happy

Шала на страна, сакам две или три деца.
Машки.
Појма неам зашо...ама баш сакам машки дечурлани да иам. rabbit
ти си првата што рекла дека сака машки сите сакаат девојчиња lol!
Вратете се на почетокот Go down
вi[т]cн

вi[т]cн

Број на мислења : 15
Поени : 17
Репутација : 0
Join date : 2010-02-13
Age : 30
Местолокација : Skopje

Колку деца сакате да имате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Колку деца сакате да имате? EmptyСаб Фед 13, 2010 8:56 am

сакам да имам три девојчиња. Smile
Вратете се на почетокот Go down
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 31
Местолокација : Скопје

Колку деца сакате да имате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Колку деца сакате да имате? EmptyНед Фед 14, 2010 2:07 am

Сакам три деца. Не е важно какви, важно да се живи и здави.
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 27
Местолокација : HELL

Колку деца сакате да имате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Колку деца сакате да имате? EmptyНед Фед 14, 2010 4:17 am

еден или два деца доста се.
машки женски нвм
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 26
Местолокација : Дома пред чергата

Колку деца сакате да имате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Колку деца сакате да имате? EmptyНед Фед 14, 2010 4:41 am

Како што кажав, сакам две до три стрикно машки деца.
Само...ако се погоди мајсторот.
lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
niny

niny

Број на мислења : 13
Поени : 16
Репутација : 3
Join date : 2010-02-11
Age : 25
Местолокација : Skopje

Колку деца сакате да имате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Колку деца сакате да имате? EmptyЧет Фед 18, 2010 7:13 am

сакам да имам 4 деца... 2 машки 2 девојчиња.... близнаци по можност Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Nightwish

Nightwish

Број на мислења : 33
Поени : 37
Репутација : 2
Join date : 2010-04-19
Age : 36
Местолокација : Tetovo

Колку деца сакате да имате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Колку деца сакате да имате? EmptyВто Апр 20, 2010 5:38 pm

Прво да се оженам па после ке ви кажам хехехе...
Па 3 дечиња и јас би сакал, ама првото да ми биде машко Razz
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Колку деца сакате да имате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Колку деца сакате да имате? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Колку деца сакате да имате?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Живот :: Семејство-
Отиди до: