ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Автомобил од соништата

Go down 
АвторПорака
nirvana

nirvana

Број на мислења : 4
Поени : 4
Репутација : -2
Join date : 2010-02-10
Age : 28
Местолокација : Prilep

Автомобил од соништата Empty
ПишувањеПредмет: Автомобил од соништата   Автомобил од соништата EmptyСре Фед 10, 2010 12:38 pm

Ајде ... сефте да направам... ама барам и модератор да станам Twisted Evil

значи.. која е вашата кола од соништата?
За мене тоа е VW Golf plus

Автомобил од соништата Volkswagen-golf-plus-mark-vi

брзам вечерва... утре ќе има и образложение зошто Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинАвтомобил од соништата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Автомобил од соништата   Автомобил од соништата EmptyСре Фед 10, 2010 2:03 pm

audi A3 Smile
Вратете се на почетокот Go down
Nightwish

Nightwish

Број на мислења : 33
Поени : 37
Репутација : 2
Join date : 2010-04-19
Age : 36
Местолокација : Tetovo

Автомобил од соништата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Автомобил од соништата   Автомобил од соништата EmptyПон Мај 03, 2010 7:14 am

Добро Audi Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Автомобил од соништата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Автомобил од соништата   Автомобил од соништата Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Автомобил од соништата
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Спорт :: Автомобилизам и мотоциклизам-
Отиди до: