Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Комбинација по ваш вкус?

Go down 
АвторПорака
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Комбинација по ваш вкус? Empty
ПишувањеПредмет: Комбинација по ваш вкус?   Комбинација по ваш вкус? EmptyСре Фед 10, 2010 10:09 am

Комбинација во која најдобро се чувствувате?
Која е? rabbit
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
??????
ГостинКомбинација по ваш вкус? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Комбинација по ваш вкус?   Комбинација по ваш вкус? EmptyПет Фед 12, 2010 12:42 pm

по боксерици кога сум тогаш ми е онака нај нај Razz
Вратете се на почетокот Go down
вi[т]cн

вi[т]cн

Број на мислења : 15
Поени : 17
Репутација : 0
Join date : 2010-02-13
Age : 28
Местолокација : Skopje

Комбинација по ваш вкус? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Комбинација по ваш вкус?   Комбинација по ваш вкус? EmptyСаб Фед 13, 2010 8:52 am

во некоја пократка суќничка и лежерна маичка ми е најубаво.
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Комбинација по ваш вкус? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Комбинација по ваш вкус?   Комбинација по ваш вкус? EmptyПон Фед 15, 2010 5:19 am

-Тесни фармерки.
-Маица или блуза со некој си принт.
-Скејтерки или обични патичиња.

И...зелена чорапа. Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 25
Местолокација : Штип

Комбинација по ваш вкус? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Комбинација по ваш вкус?   Комбинација по ваш вкус? EmptyНед Фед 21, 2010 11:34 am

Патики со висок ѓон.
Широки фармерки.
Долга маица.
Вратете се на почетокот Go down
sneska_vБрој на мислења : 7
Поени : 7
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Комбинација по ваш вкус? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Комбинација по ваш вкус?   Комбинација по ваш вкус? EmptyЧет Фед 25, 2010 3:40 am

NEKOI TRENDI STIKLI, TESNI FARMERCINJA, KOSULCE
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинКомбинација по ваш вкус? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Комбинација по ваш вкус?   Комбинација по ваш вкус? EmptyЧет Фед 25, 2010 8:43 am

sneska_v напиша:
NEKOI TRENDI STIKLI, TESNI FARMERCINJA, KOSULCE
лелеееее снешке па баш си фенси Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Комбинација по ваш вкус? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Комбинација по ваш вкус?   Комбинација по ваш вкус? EmptyНед Фед 28, 2010 11:20 am

блузонче со голема капуљача, широки фармерки, патики со поширок ѓон и потесна јакна во која изгледам КУЛ Комбинација по ваш вкус? Icon_cool
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
Sponsored content
Комбинација по ваш вкус? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Комбинација по ваш вкус?   Комбинација по ваш вкус? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Комбинација по ваш вкус?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Живот :: Мода-
Отиди до: