ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Во кои кафичи ги трошите парите? :)

Go down 
АвторПорака
??????
ГостинВо кои кафичи ги трошите парите? :) Empty
ПишувањеПредмет: Во кои кафичи ги трошите парите? :)   Во кои кафичи ги трошите парите? :) EmptyСре Фед 10, 2010 9:26 am

Јас во хо хо Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 26
Местолокација : Дома пред чергата

Во кои кафичи ги трошите парите? :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Во кои кафичи ги трошите парите? :)   Во кои кафичи ги трошите парите? :) EmptyСре Фед 10, 2010 10:07 am

Не излагам превише по кавичи...
Ало Ало... rabbit
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
Nightwish

Nightwish

Број на мислења : 33
Поени : 37
Репутација : 2
Join date : 2010-04-19
Age : 36
Местолокација : Tetovo

Во кои кафичи ги трошите парите? :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Во кои кафичи ги трошите парите? :)   Во кои кафичи ги трошите парите? :) EmptyПон Апр 19, 2010 2:08 pm

Абе за трошење трошам, ама не по кафичи. Ке се собереме друштво, ке собереме пари, ке купиме гајба пиво, или пакет вино, и си уживаме у парк. Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинВо кои кафичи ги трошите парите? :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Во кои кафичи ги трошите парите? :)   Во кои кафичи ги трошите парите? :) EmptyПон Апр 19, 2010 2:12 pm

Nightwish напиша:
Абе за трошење трошам, ама не по кафичи. Ке се собереме друштво, ке собереме пари, ке купиме гајба пиво, или пакет вино, и си уживаме у парк. Very Happy
што убаво и си ја играте онаа играта у кругче Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Nightwish

Nightwish

Број на мислења : 33
Поени : 37
Репутација : 2
Join date : 2010-04-19
Age : 36
Местолокација : Tetovo

Во кои кафичи ги трошите парите? :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Во кои кафичи ги трошите парите? :)   Во кои кафичи ги трошите парите? :) EmptyПон Апр 19, 2010 3:37 pm

rOmAnTiCaR напиша:
Nightwish напиша:
Абе за трошење трошам, ама не по кафичи. Ке се собереме друштво, ке собереме пари, ке купиме гајба пиво, или пакет вино, и си уживаме у парк. Very Happy
што убаво и си ја играте онаа играта у кругче Very Happy Very Happy

Па брат поекономично е, ако се запијам у кафич ни 3000 ден. не ме оправаат вака Very Happy
После за да се отрезниме, ке пратиме некој со кола да купи 4-ворт бурек и јогурт хаха Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Во кои кафичи ги трошите парите? :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Во кои кафичи ги трошите парите? :)   Во кои кафичи ги трошите парите? :) Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Во кои кафичи ги трошите парите? :)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Забава :: Ноќен живот-
Отиди до: