Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 За што го користите интернетот најмногу?

Go down 
АвторПорака
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 30
Местолокација : Скопје

За што го користите интернетот најмногу? Empty
ПишувањеПредмет: За што го користите интернетот најмногу?   За што го користите интернетот најмногу? EmptyСре Фед 10, 2010 4:52 am

За што го користите интернетот најмногу?
Јас малку подетално ќе ви објаснам за што јас го користам интернетот.
Пред се за забава. А под забава подразбирам вклучување во друштвените социјални мрежи(како на пр фејсбук, хајфајф, мајспејс...), интересни портали, разни форуми итн.
Секако го користам и за учење. За семинарските.
А вие?
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
??????
ГостинЗа што го користите интернетот најмногу? Empty
ПишувањеПредмет: Re: За што го користите интернетот најмногу?   За што го користите интернетот најмногу? EmptyСре Фед 10, 2010 8:57 am

најчесто користам нет за забава а и од навика
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

За што го користите интернетот најмногу? Empty
ПишувањеПредмет: Re: За што го користите интернетот најмногу?   За што го користите интернетот најмногу? EmptyСре Фед 10, 2010 10:14 am

Забава и учење.
Форуми, фејсбук, википедија (е, ова бајаѓи, ВИВА ЛА ВИКИПЕДИЈА rabbit ), ју тјуб некое смешно видео...
Комуникација исто благодарение на нетот имам со скроз кул особи. afro
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

За што го користите интернетот најмногу? Empty
ПишувањеПредмет: Re: За што го користите интернетот најмногу?   За што го користите интернетот најмногу? EmptyНед Фед 14, 2010 4:19 am

за забава за онака ако се досадувам за учење итн..
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
MAKEDON1

MAKEDON1

Број на мислења : 14
Поени : 16
Репутација : 2
Join date : 2010-02-17
Age : 25
Местолокација : Скопје

За што го користите интернетот најмногу? Empty
ПишувањеПредмет: Re: За што го користите интернетот најмногу?   За што го користите интернетот најмногу? EmptyСре Фед 17, 2010 1:05 pm

Повеќе го користам за забава
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
За што го користите интернетот најмногу? Empty
ПишувањеПредмет: Re: За што го користите интернетот најмногу?   За што го користите интернетот најмногу? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
За што го користите интернетот најмногу?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Информатичка технологија :: Интернет-
Отиди до: