Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Политика

Go down 
АвторПорака
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 30
Местолокација : Скопје

Политика Empty
ПишувањеПредмет: Политика   Политика EmptyВто Фед 09, 2010 5:49 am

Што претставува за вас политиката? Како го разбирате овој поим?
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Политика Empty
ПишувањеПредмет: Re: Политика   Политика EmptyСре Фед 17, 2010 7:36 am

Нешто кое ме замара неверојатно многу.
Нешто без кое не се живее.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
??????
ГостинПолитика Empty
ПишувањеПредмет: Re: Политика   Политика EmptyСре Фед 17, 2010 8:35 am

раздвојување на народот, војни итн
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Политика Empty
ПишувањеПредмет: Re: Политика   Политика Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Политика
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Македонија и свет :: Политика-
Отиди до: