ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Вонземјани

Go down 
АвторПорака
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 30
Местолокација : Скопје

Вонземјани Empty
ПишувањеПредмет: Вонземјани   Вонземјани EmptyСре Фед 10, 2010 1:51 am

Дали верувате дека постојат вонземјани?
Јас верувам дека постојат! Неможе да сме сами во универзумот.
А вие?
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
??????
ГостинВонземјани Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вонземјани   Вонземјани EmptyСре Фед 10, 2010 8:56 am

па јас почнав да верувам одкога гледав еден документарец на discovery за пирамидите објаснуваа како се направени едноставно кажано до ден денес нема таква технологија за да се изградат
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Вонземјани Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вонземјани   Вонземјани EmptyСре Фед 10, 2010 9:48 am

Да. Верувам дека постои друга цивилизација, за која ние и можеби не сме свесни.
Всушност...
Можно е ние да сме тие вонземјанци... rabbit
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 25
Местолокација : Штип

Вонземјани Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вонземјани   Вонземјани EmptyЧет Фед 11, 2010 6:18 am

Како што рече ВАЖНА: "Не може да сме сами во бесконечниот свемир". Smile
Вратете се на почетокот Go down
ace_boy

ace_boy

Број на мислења : 22
Поени : 36
Репутација : 12
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : Skopje

Вонземјани Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вонземјани   Вонземјани EmptyЧет Фед 11, 2010 8:54 am

Veruvam deka postojat.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.klik.forummk.com
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Вонземјани Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вонземјани   Вонземјани EmptyЧет Фед 18, 2010 9:04 am

јас сум скептик.
и верувам и не верувам дека постојат вонземаљци Rolling Eyes
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Вонземјани Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вонземјани   Вонземјани EmptyПет Фед 19, 2010 3:42 am

vlat4e напиша:
јас сум скептик.
и верувам и не верувам дека постојат вонземаљци Rolling Eyes

Како тоа? afro
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
Sponsored content
Вонземјани Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вонземјани   Вонземјани Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Вонземјани
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Живот :: Мистерии-
Отиди до: