ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Лига на шампиони

Go down 
АвторПорака
??????
ГостинЛига на шампиони Empty
ПишувањеПредмет: Лига на шампиони   Лига на шампиони EmptyВто Фед 09, 2010 2:28 pm

Што мислите годинава кој ке освои лига на шампиони?
Вратете се на почетокот Go down
niny

niny

Број на мислења : 13
Поени : 16
Репутација : 3
Join date : 2010-02-11
Age : 24
Местолокација : Skopje

Лига на шампиони Empty
ПишувањеПредмет: Re: Лига на шампиони   Лига на шампиони EmptyЧет Фед 18, 2010 7:07 am

иако сум го0олем фан на ливерпол и би сакал оваа година они да станат шампиони, судејки според сегашната состојба...тешко No
најверојатно манчестер повторно.... или челзи можеби Mad
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинЛига на шампиони Empty
ПишувањеПредмет: Re: Лига на шампиони   Лига на шампиони EmptyЧет Фед 18, 2010 9:03 am

niny напиша:
иако сум го0олем фан на ливерпол и би сакал оваа година они да станат шампиони, судејки според сегашната состојба...тешко No
најверојатно манчестер повторно.... или челзи можеби Mad
јас се надевам дека манчестер ке освојат Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
InF3cTeD

InF3cTeD

Број на мислења : 3
Поени : 3
Репутација : 0
Join date : 2010-04-19
Age : 33
Местолокација : Велес

Лига на шампиони Empty
ПишувањеПредмет: Re: Лига на шампиони   Лига на шампиони EmptyПон Апр 19, 2010 12:48 pm

rOmAnTiCaR напиша:

јас се надевам дека манчестер ке освојат Very Happy
ама ништо од надежта....ви ја урнавме...ја ги очекувам Баерн Минхен и Барселона во финале
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинЛига на шампиони Empty
ПишувањеПредмет: Re: Лига на шампиони   Лига на шампиони EmptyПон Апр 19, 2010 12:53 pm

InF3cTeD напиша:
rOmAnTiCaR напиша:

јас се надевам дека манчестер ке освојат Very Happy
ама ништо од надежта....ви ја урнавме...ја ги очекувам Баерн Минхен и Барселона во финале
па да и јас очекувам тие да играат во финале и секако барса сакам да освои Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
InF3cTeD

InF3cTeD

Број на мислења : 3
Поени : 3
Репутација : 0
Join date : 2010-04-19
Age : 33
Местолокација : Велес

Лига на шампиони Empty
ПишувањеПредмет: Re: Лига на шампиони   Лига на шампиони EmptyПон Апр 19, 2010 1:23 pm

хмм...ќе видиме ќе биде тврда утакмица...Баерн не е оној истиот од лани
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинЛига на шампиони Empty
ПишувањеПредмет: Re: Лига на шампиони   Лига на шампиони EmptyПон Апр 19, 2010 1:41 pm

InF3cTeD напиша:
хмм...ќе видиме ќе биде тврда утакмица...Баерн не е оној истиот од лани
е да нема да биде лесно јас вака како неутралец нема да ми е толку важно кој ке освои ма да не би било лошо да освојат барса зашто манчестер испаднаа од баерн.
Smile
Вратете се на почетокот Go down
ace_boy

ace_boy

Број на мислења : 22
Поени : 36
Репутација : 12
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : Skopje

Лига на шампиони Empty
ПишувањеПредмет: Re: Лига на шампиони   Лига на шампиони EmptyВто Апр 20, 2010 2:14 pm

Недај боже барса да освојат, поарно баерн Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://www.klik.forummk.com
mar4e11Број на мислења : 3
Поени : 5
Репутација : 0
Join date : 2010-11-15
Age : 26
Местолокација : skopje

Лига на шампиони Empty
ПишувањеПредмет: Re: Лига на шампиони   Лига на шампиони EmptyПон Ное 15, 2010 11:59 am

deka sum fan na real madrid i Real madrid navistina dobro se pokazuva 100% sum siguren deka REal madrid e sampion
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Лига на шампиони Empty
ПишувањеПредмет: Re: Лига на шампиони   Лига на шампиони Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Лига на шампиони
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Спорт :: Фудбал-
Отиди до: