ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Вашето омилено хоби?

Go down 
АвторПорака
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 26
Местолокација : Дома пред чергата

Вашето омилено хоби? Empty
ПишувањеПредмет: Вашето омилено хоби?   Вашето омилено хоби? EmptyВто Фед 09, 2010 2:10 pm

Излитено прашање, знам. Razz

Ете вака, кое е ваше омилено хоби? rabbit
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
??????
ГостинВашето омилено хоби? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашето омилено хоби?   Вашето омилено хоби? EmptyВто Фед 09, 2010 3:30 pm

омилено хоби ми е играње дота, фудбал..
Вратете се на почетокот Go down
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 26
Местолокација : Штип

Вашето омилено хоби? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашето омилено хоби?   Вашето омилено хоби? EmptyПет Фед 12, 2010 6:39 am

Омилено хоби ми е Чакра Медитацијата и гледање по некоја добра борбичка на јутуб. Smile
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 26
Местолокација : Дома пред чергата

Вашето омилено хоби? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашето омилено хоби?   Вашето омилено хоби? EmptyПет Фед 12, 2010 8:16 am

DDarko напиша:
Омилено хоби ми е Чакра Медитацијата и гледање по некоја добра борбичка на јутуб. Smile
Даре тупиш?
Медитираш!?

Ја па спротивно на тоа.
Хоби ми е да беснеам. cheers
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 27
Местолокација : HELL

Вашето омилено хоби? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашето омилено хоби?   Вашето омилено хоби? EmptyНед Фед 14, 2010 7:58 am

седење по цел ден на компјутер и на интернет или игри cheers afro
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 26
Местолокација : Дома пред чергата

Вашето омилено хоби? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашето омилено хоби?   Вашето омилено хоби? EmptyСре Фед 17, 2010 7:31 am

Цртање. Sleep
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
MAKEDON1

MAKEDON1

Број на мислења : 14
Поени : 16
Репутација : 2
Join date : 2010-02-17
Age : 26
Местолокација : Скопје

Вашето омилено хоби? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашето омилено хоби?   Вашето омилено хоби? EmptyСре Фед 17, 2010 1:11 pm

слушање музика
Вратете се на почетокот Go down
niny

niny

Број на мислења : 13
Поени : 16
Репутација : 3
Join date : 2010-02-11
Age : 25
Местолокација : Skopje

Вашето омилено хоби? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашето омилено хоби?   Вашето омилено хоби? EmptyЧет Фед 18, 2010 6:14 am

слушам музика, дефинитивно тоа ме опушта...
читам книги... го запоставив учењето ради тие пусти книги study
спорт...кошарка и фудбал Basketball
во последно време се повеке сум преукупирана со (таканаречено) проучување на животот надвор од нашава пленета.... alien
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 26
Местолокација : Дома пред чергата

Вашето омилено хоби? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашето омилено хоби?   Вашето омилено хоби? EmptyПет Фед 19, 2010 3:48 am

Дали за хоби се смета истражување на нет за еволуцијата и оспорување на угнетените “факти“ на Дарвин?
Во последно време потчинувам некоја странска литература на таа тема и подгледнувам ваму-таму...
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
Sponsored content
Вашето омилено хоби? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вашето омилено хоби?   Вашето омилено хоби? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Вашето омилено хоби?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Забава :: Хоби-
Отиди до: