ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Дали сте хумани?

Go down 
АвторПорака
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 31
Местолокација : Скопје

Дали сте хумани? Empty
ПишувањеПредмет: Дали сте хумани?   Дали сте хумани? EmptyВто Фед 09, 2010 10:18 am

Дали сте хумани? Дали ве допира туѓата несреќа?
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 26
Местолокација : Дома пред чергата

Дали сте хумани? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте хумани?   Дали сте хумани? EmptyВто Фед 09, 2010 2:08 pm

Еве јас прва.
Секако дека сум.
Доколку се укажува прилика да помагам, го правам тоа без размислување.

А дали допираат до мене туѓи несреќи?
Искрено, не баш.
Во принцип не сум ептен чувствителна...
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
??????
ГостинДали сте хумани? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте хумани?   Дали сте хумани? EmptyВто Фед 09, 2010 2:38 pm

несум којзнае колку хуман ама понекогаш донирам преку смс...
некогаш туѓите несреќи ги доживувам како на мене да ми се случиле Sad
Вратете се на почетокот Go down
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 27
Местолокација : HELL

Дали сте хумани? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте хумани?   Дали сте хумани? EmptyНед Фед 21, 2010 9:10 am

не сум ни хуман ни ме допираат туѓите несреќи Дали сте хумани? Icon_biggrin Дали сте хумани? Icon_smile Дали сте хумани? Icon_biggrin
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 27
Местолокација : HELL

Дали сте хумани? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте хумани?   Дали сте хумани? EmptyНед Фед 21, 2010 9:11 am

можда сум бесчувствителен али тоа е тоа
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
??????
ГостинДали сте хумани? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте хумани?   Дали сте хумани? EmptyНед Фед 21, 2010 9:15 am

vlat4e напиша:
можда сум бесчувствителен али тоа е тоа
и да знаеш дека си бесчувствителен Wink
Вратете се на почетокот Go down
Nightwish

Nightwish

Број на мислења : 33
Поени : 37
Репутација : 2
Join date : 2010-04-19
Age : 36
Местолокација : Tetovo

Дали сте хумани? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте хумани?   Дали сте хумани? EmptyВто Апр 20, 2010 7:23 am

With no sense Wink
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Дали сте хумани? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте хумани?   Дали сте хумани? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали сте хумани?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Живот :: Хуманост-
Отиди до: