Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Секс сцени во филмовите

Go down 
АвторПорака
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Секс сцени во филмовите Empty
ПишувањеПредмет: Секс сцени во филмовите   Секс сцени во филмовите EmptyВто Фед 09, 2010 9:36 am

Тема на која што мислам дека (очекувано...) сечиј одговор ќе биде позитивен. tongue

Мислите ли дека секс сцените го продаваат филмот?
Или се само мал “зачин“?

Мене лично, не ми е секогаш пријатно да ги гледам.
На пример хорор филм.
Гледаш зомбија и сл. и веќе следната сцена е како (најчесто) главните ликови имаат врел секс во кревет (или ако е режисерот креативен на некое необично место.) rabbit

Да чујам мислења... afro
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Секс сцени во филмовите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Секс сцени во филмовите   Секс сцени во филмовите EmptyСре Фед 10, 2010 12:57 pm

тиги денешниве хорор филмови само такви сцени содржат ретко да се најде некој страшен хорор се се само порничи.
инаку мислам дека секс сцените се самоп мал зачин, ама исто така можат и да ги продаваат филмовите.
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Секс сцени во филмовите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Секс сцени во филмовите   Секс сцени во филмовите EmptyСре Фед 10, 2010 2:16 pm

Ама...признај дека ти е интересно да ги глеаш... jocolor
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
??????
ГостинСекс сцени во филмовите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Секс сцени во филмовите   Секс сцени во филмовите EmptyСре Фед 10, 2010 2:51 pm

мммммм баш се интересни за гледање ама не секогаш затоа што понекогаш гледам филмови со моите и ако има секс сцена тогаш ми е многу незгодно од моите Embarassed Embarassed Embarassed
Вратете се на почетокот Go down
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Секс сцени во филмовите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Секс сцени во филмовите   Секс сцени во филмовите EmptyЧет Фед 11, 2010 1:22 am

Romanticos напиша:
мммммм баш се интересни за гледање ама не секогаш затоа што понекогаш гледам филмови со моите и ако има секс сцена тогаш ми е многу незгодно од моите Embarassed Embarassed Embarassed
истото е и кај мене bounce
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 30
Местолокација : Скопје

Секс сцени во филмовите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Секс сцени во филмовите   Секс сцени во филмовите EmptyНед Фед 14, 2010 2:14 am

Па не мислам дека секс сцените ги продаваат филмовите. Сите си имаме различни вкусови. Некој сака да гледа хорор, некој авантура, некој криминалистички филмови, некој порно.
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
whoim

whoim

Број на мислења : 28
Поени : 28
Репутација : 0
Join date : 2011-04-10
Местолокација : пред компјутер

Секс сцени во филмовите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Секс сцени во филмовите   Секс сцени во филмовите EmptyВто Апр 12, 2011 10:21 am

Обожавам да гледам секс сцени во билко какоф филмски жанр (исклучок кога сум со моите) а мислам дека секс сцените се само мал зачин и тие не го продаваат филмот бидејќи јас кога сакам да глеам секс сцени ќе си најдам нешто на нет Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Секс сцени во филмовите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Секс сцени во филмовите   Секс сцени во филмовите Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Секс сцени во филмовите
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Забава :: Филм и ТВ-
Отиди до: