Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Би сакал / а да живеам во ...

Go down 
АвторПорака
KajceБрој на мислења : 23
Поени : 52
Репутација : 3
Join date : 2010-02-09

Би сакал / а да живеам во ... Empty
ПишувањеПредмет: Би сакал / а да живеам во ...   Би сакал / а да живеам во ... EmptyВто Фед 09, 2010 8:50 am

Во Италија I love you
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Би сакал / а да живеам во ... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Би сакал / а да живеам во ...   Би сакал / а да живеам во ... EmptyВто Фед 09, 2010 2:06 pm

Сакам да живеам во некое поубаво Скопје, поразлично од ова, сегашново.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 25
Местолокација : Штип

Би сакал / а да живеам во ... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Би сакал / а да живеам во ...   Би сакал / а да живеам во ... EmptyПет Фед 12, 2010 6:58 am

Kajce напиша:
Во Италија I love you

Добредојде во клубот. Smile
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Би сакал / а да живеам во ... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Би сакал / а да живеам во ...   Би сакал / а да живеам во ... EmptyПон Фед 15, 2010 12:40 pm

Аман бе, толку сакате у Италија? Sleep
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 25
Местолокација : Штип

Би сакал / а да живеам во ... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Би сакал / а да живеам во ...   Би сакал / а да живеам во ... EmptyПон Фед 15, 2010 12:43 pm

...Vicious... напиша:
Аман бе, толку сакате у Италија? Sleep

Ахам. Smile
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинБи сакал / а да живеам во ... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Би сакал / а да живеам во ...   Би сакал / а да живеам во ... EmptyПон Фед 15, 2010 1:16 pm

во Франција
Вратете се на почетокот Go down
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Би сакал / а да живеам во ... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Би сакал / а да живеам во ...   Би сакал / а да живеам во ... EmptyВто Фед 16, 2010 6:26 am

во некој помирен помал град и со помалку жители.
и да напоменам дека сакам исто и да сум фри од обврски таму. lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
goxymaxy

goxymaxy

Број на мислења : 7
Поени : 9
Репутација : 0
Join date : 2010-06-24
Age : 25
Местолокација : Кочани, Македонија

Би сакал / а да живеам во ... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Би сакал / а да живеам во ...   Би сакал / а да живеам во ... EmptyЧет Јун 24, 2010 7:41 am

на едно многу убаво место наречено Isle of Man или пак во Kazakhstan.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.footballarena.org
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Би сакал / а да живеам во ... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Би сакал / а да живеам во ...   Би сакал / а да живеам во ... EmptyВто Jул 13, 2010 3:09 pm

Во Каиро, во Египет. Со некој еѓипјанец во некој хаотичен стан со 10 мачки.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
Sponsored content
Би сакал / а да живеам во ... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Би сакал / а да живеам во ...   Би сакал / а да живеам во ... Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Би сакал / а да живеам во ...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Живот :: Разно-
Отиди до: