Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Љубовни проблеми!!!

Go down 
АвторПорака
??????
ГостинЉубовни проблеми!!! Empty
ПишувањеПредмет: Љубовни проблеми!!!   Љубовни проблеми!!! EmptyПон Фед 08, 2010 12:34 pm

За сите оние кои имаат некаков љубовен проблем и сакаат совет... за тоа сме тука да си помогнеме Wink
Вратете се на почетокот Go down
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 25
Местолокација : Штип

Љубовни проблеми!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубовни проблеми!!!   Љубовни проблеми!!! EmptyПон Фед 08, 2010 12:40 pm

Љубов и само љубов... Smile
Вратете се на почетокот Go down
Kamelia

Kamelia

Број на мислења : 6
Поени : 7
Репутација : 1
Join date : 2010-02-18

Љубовни проблеми!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубовни проблеми!!!   Љубовни проблеми!!! EmptyЧет Фед 18, 2010 1:50 pm

go sakam mnogu
ama i na zivci mi ide
ne sum seuste na cisto
zosto vaka?
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинЉубовни проблеми!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубовни проблеми!!!   Љубовни проблеми!!! EmptyЧет Фед 18, 2010 2:02 pm

Kamelia напиша:
go sakam mnogu
ama i na zivci mi ide
ne sum seuste na cisto
zosto vaka?
има такви луѓе што едноставно уживаат да мачат некого и нареден пат кога ке те изнервира само насмеј се или премолчи си зашто се додека покажуваш нервоза тој тоа ке ти го прави
Вратете се на почетокот Go down
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 25
Местолокација : Штип

Љубовни проблеми!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубовни проблеми!!!   Љубовни проблеми!!! EmptyСаб Фед 20, 2010 4:16 am

Заљубен сум во девојче што го носи моето презиме, а и јас нејзиното. lol!

Да баталиме шалата...

Навистина, не знам како ова ќе го сватат луѓето околу мене, пар со исто презиме како во брак. Sad некој ќе помислат и на нај лошото... Sad

што мислите вие?
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинЉубовни проблеми!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубовни проблеми!!!   Љубовни проблеми!!! EmptyСаб Фед 20, 2010 7:45 am

D-UP напиша:
Заљубен сум во девојче што го носи моето презиме, а и јас нејзиното. lol!

Да баталиме шалата...

Навистина, не знам како ова ќе го сватат луѓето околу мене, пар со исто презиме како во брак. Sad некој ќе помислат и на нај лошото... Sad

што мислите вие?
абе што ти е гајле што ке мислат другите кога не сте во роднинска врска ич нека не ти е гајле плус има една позитивна страна нема да мора да мења таа документи Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 25
Местолокација : Штип

Љубовни проблеми!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубовни проблеми!!!   Љубовни проблеми!!! EmptyСаб Фед 20, 2010 7:49 am

Romanticos напиша:
D-UP напиша:
Заљубен сум во девојче што го носи моето презиме, а и јас нејзиното. lol!

Да баталиме шалата...

Навистина, не знам како ова ќе го сватат луѓето околу мене, пар со исто презиме како во брак. Sad некој ќе помислат и на нај лошото... Sad

што мислите вие?
абе што ти е гајле што ке мислат другите кога не сте во роднинска врска ич нека не ти е гајле плус има една позитивна страна нема да мора да мења таа документи Very Happy

еее фала на тоа што ме потсети... документите... гледаш. отсега се у позитива ќе гледам. Smile
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинЉубовни проблеми!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубовни проблеми!!!   Љубовни проблеми!!! EmptyСаб Фед 20, 2010 8:00 am

D-UP напиша:
Romanticos напиша:
D-UP напиша:
Заљубен сум во девојче што го носи моето презиме, а и јас нејзиното. lol!

Да баталиме шалата...

Навистина, не знам како ова ќе го сватат луѓето околу мене, пар со исто презиме како во брак. Sad некој ќе помислат и на нај лошото... Sad

што мислите вие?
абе што ти е гајле што ке мислат другите кога не сте во роднинска врска ич нека не ти е гајле плус има една позитивна страна нема да мора да мења таа документи Very Happy

еее фала на тоа што ме потсети... документите... гледаш. отсега се у позитива ќе гледам. Smile
песимистата така натажно вика ееееее пола чаша ми е празна а оптимистата радосен вика еј добро е чашава ми е пола полна затоа даре биди позитивен и ке бидеш среќен
Вратете се на почетокот Go down
Ana

Ana

Број на мислења : 16
Поени : 20
Репутација : 4
Join date : 2010-02-19

Љубовни проблеми!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубовни проблеми!!!   Љубовни проблеми!!! EmptyСаб Фед 20, 2010 1:29 pm

D-UP напиша:
Заљубен сум во девојче што го носи моето презиме, а и јас нејзиното. lol!

Да баталиме шалата...

Навистина, не знам како ова ќе го сватат луѓето околу мене, пар со исто презиме како во брак. Sad некој ќе помислат и на нај лошото... Sad

што мислите вие?
lol! sto ima vrska prezimeto so ljubovta???
Вратете се на почетокот Go down
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 25
Местолокација : Штип

Љубовни проблеми!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубовни проблеми!!!   Љубовни проблеми!!! EmptyНед Фед 21, 2010 1:53 am

Ana напиша:
D-UP напиша:
Заљубен сум во девојче што го носи моето презиме, а и јас нејзиното. lol!

Да баталиме шалата...

Навистина, не знам како ова ќе го сватат луѓето околу мене, пар со исто презиме како во брак. Sad некој ќе помислат и на нај лошото... Sad

што мислите вие?
lol! sto ima vrska prezimeto so ljubovta???

Затоа што се презивам Рунчев, а се збори дека сите Рунчеви нели водиме потекло од Егејска Македонија и сме роднини, а Штип не е многу голем град и гарант ако се испитат предците нејзини и мој ова она гарант ќе испаднеме роднини. Sad

А девојчето е бомбончеее. Sad
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Љубовни проблеми!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубовни проблеми!!!   Љубовни проблеми!!! Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Љубовни проблеми!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Живот :: Љубов-
Отиди до: