ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Добредојде на новите членови

Go down 
АвторПорака
KajceБрој на мислења : 23
Поени : 52
Репутација : 3
Join date : 2010-02-09

Добредојде на новите членови Empty
ПишувањеПредмет: Добредојде на новите членови   Добредојде на новите членови EmptyВто Фед 09, 2010 7:43 am

Јас сум нов член и се надевам ке се дружиме на форумот
Вратете се на почетокот Go down
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 30
Местолокација : Скопје

Добредојде на новите членови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојде на новите членови   Добредојде на новите членови EmptyВто Фед 09, 2010 7:45 am

Секако дека ќе се дружиме. И од мене едно големо добредојде на новите членови! Форумов е нов
и се надевам дека ќе успее во сајбер просторот. А за да успее еден форум, му требаат пред се членови Smile Сите заедно се надевам дека ќе го направиме овој форум најмасовниот во интернет мрежата во Македонија Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Добредојде на новите членови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојде на новите членови   Добредојде на новите членови EmptyВто Фед 09, 2010 8:36 am

Јееј...
Нова членка значи, јас би требало да бдам, така Важнич? cheers
Нека се множат членовите и нека форумов биде фино местенце за дружба. rabbit
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
KajceБрој на мислења : 23
Поени : 52
Репутација : 3
Join date : 2010-02-09

Добредојде на новите членови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојде на новите членови   Добредојде на новите членови EmptyВто Фед 09, 2010 8:41 am

јас гласам за Tiggy да биде модератор cheers cheers cheers
Вратете се на почетокот Go down
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 30
Местолокација : Скопје

Добредојде на новите членови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојде на новите членови   Добредојде на новите членови EmptyВто Фед 09, 2010 8:50 am

Tiggy напиша:
Неостварена желба-да бидам модератор. Very Happy

На кoj подфорум? Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Добредојде на новите членови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојде на новите членови   Добредојде на новите членови EmptyВто Фед 09, 2010 8:54 am

Важнич, ова сериозно!? rabbit
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 30
Местолокација : Скопје

Добредојде на новите членови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојде на новите членови   Добредојде на новите членови EmptyВто Фед 09, 2010 8:56 am

Tiggy напиша:
Важнич, ова сериозно!? rabbit

Секако. Кажи на кој подфорум сакаш да бидеш модератор? Smile И да неодиме тука оф топик Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Добредојде на новите членови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојде на новите членови   Добредојде на новите членови EmptyВто Фед 09, 2010 8:57 am

Музика, филм...
Ако може мистерии...
Твој избор. Like a Star @ heaven
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 30
Местолокација : Скопје

Добредојде на новите членови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојде на новите членови   Добредојде на новите членови EmptyВто Фед 09, 2010 9:07 am

Епааа готово модераторке Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
Kamelia

Kamelia

Број на мислења : 6
Поени : 7
Репутација : 1
Join date : 2010-02-18

Добредојде на новите членови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојде на новите членови   Добредојде на новите членови EmptyЧет Фед 18, 2010 1:34 pm

Dobra Vi vecerrrrrr....
Cestito nov forum po netov pa nek se mnozat clenovi Smile
Вратете се на почетокот Go down
Kamelia

Kamelia

Број на мислења : 6
Поени : 7
Репутација : 1
Join date : 2010-02-18

Добредојде на новите членови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојде на новите членови   Добредојде на новите членови EmptyЧет Фед 18, 2010 1:36 pm

Embarassed i dobro Ve najdov Embarassed
zaboraviv prethodno Embarassed
Вратете се на почетокот Go down
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 30
Местолокација : Скопје

Добредојде на новите членови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојде на новите членови   Добредојде на новите членови EmptyНед Фед 21, 2010 2:40 am

Добредојде Smile И јас се надевам дека ќе се множат членовите Smile Затоа ако не ви е тешко, поканувајте членови Smile Па, ајде да го направиме овој форум најмасовниот за дискусии во Македонија Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
PublisherБрој на мислења : 1
Поени : 1
Репутација : 0
Join date : 2010-03-30

Добредојде на новите членови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојде на новите членови   Добредојде на новите членови EmptyСаб Апр 03, 2010 7:19 am

Здраво. Нов сум на форумов и мислам дека ќе се забавуваме доста.
Вратете се на почетокот Go down
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Добредојде на новите членови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојде на новите членови   Добредојде на новите членови EmptyНед Апр 04, 2010 7:14 am

нема потреба да мислиш секако дека ќе се дружиме забавуваме и други работи.
добредојде publisher
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
ace_boy

ace_boy

Број на мислења : 22
Поени : 36
Репутација : 12
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : Skopje

Добредојде на новите членови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојде на новите членови   Добредојде на новите членови EmptyНед Апр 04, 2010 8:24 am

Добредојде, секако дека ке се дружиме и ќе се забавуваме Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.klik.forummk.com
InF3cTeD

InF3cTeD

Број на мислења : 3
Поени : 3
Репутација : 0
Join date : 2010-04-19
Age : 33
Местолокација : Велес

Добредојде на новите членови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојде на новите членови   Добредојде на новите членови EmptyПон Апр 19, 2010 12:37 pm

Ај здраво и од мене.Инаку од Велес сум,22 години,љубител на форуми...па се надевам на добра дружба cheers
Вратете се на почетокот Go down
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 30
Местолокација : Скопје

Добредојде на новите членови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојде на новите членови   Добредојде на новите членови EmptyПон Апр 19, 2010 1:12 pm

Добредојде Smile Секако дека ќе има убава дружба и ти посакувам убав престој Smile

_________________
Живеј го животот за денес, зашто вчера помина, а утре не се знае дали ќе дојде.
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
ma4eБрој на мислења : 10
Поени : -5
Репутација : -17
Join date : 2010-05-20

Добредојде на новите членови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојде на новите членови   Добредојде на новите членови EmptyЧет Мај 20, 2010 4:57 pm

Хелоууу и од мене...случајно налетав на форумов...т.е ја следев важна од едно место Very Happy Very Happy Very Happy Laughing ...
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинДобредојде на новите членови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојде на новите членови   Добредојде на новите членови EmptyПет Мај 21, 2010 4:53 am

ma4e напиша:
Хелоууу и од мене...случајно налетав на форумов...т.е ја следев важна од едно место Very Happy Very Happy Very Happy Laughing ...
Добредојде ма4е тука Wink


Последната промена е направена од FeaR на Нед Мај 23, 2010 6:10 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинДобредојде на новите членови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојде на новите членови   Добредојде на новите членови EmptyНед Мај 23, 2010 6:10 am

Добредојде elena.sk cheers
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Добредојде на новите членови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојде на новите членови   Добредојде на новите членови Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Добредојде на новите членови
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: За нас :: ИЗВИЧНИК-
Отиди до: