ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Брат или сестра

Go down 
АвторПорака
KajceБрој на мислења : 23
Поени : 52
Репутација : 3
Join date : 2010-02-09

Брат или сестра Empty
ПишувањеПредмет: Брат или сестра   Брат или сестра EmptyВто Фед 09, 2010 7:42 am

Па кажете што имате

јас имам поголем брат и често се караме
Вратете се на почетокот Go down
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 31
Местолокација : Скопје

Брат или сестра Empty
ПишувањеПредмет: Re: Брат или сестра   Брат или сестра EmptyВто Фед 09, 2010 7:52 am

Имам помал брат, има 16 години. Како помали се каравме, ама сега пораснавме и не се караме Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 26
Местолокација : Дома пред чергата

Брат или сестра Empty
ПишувањеПредмет: Re: Брат или сестра   Брат или сестра EmptyВто Фед 09, 2010 8:51 am

Имам сестра, неколку години (ок, речиси 6 год.) помала од мене.
Така да, можете да замислите колку се караме и колку ни е тензичен односот.
Меѓутоа, кај и да е, ќе порасне, ќе сфати колку ја сакам, а богами и колку таа мене ме сака. rabbit
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
??????
ГостинБрат или сестра Empty
ПишувањеПредмет: Re: Брат или сестра   Брат или сестра EmptyВто Фед 09, 2010 2:52 pm

јас си имам дадичка и како помали не само што се каравме туку и се тепавме мислам ја тепав де Razz
Вратете се на почетокот Go down
ace_boy

ace_boy

Број на мислења : 22
Поени : 36
Репутација : 12
Join date : 2010-02-10
Age : 27
Местолокација : Skopje

Брат или сестра Empty
ПишувањеПредмет: Re: Брат или сестра   Брат или сестра EmptyСре Фед 10, 2010 3:31 am

ВАЖНА напиша:
Имам помал брат, има 16 години. Како помали се каравме, ама сега пораснавме и не се караме Very Happy

Jas imam pogolema sestra, ima 19 godini Very Happy Eve ja.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.klik.forummk.com
nirvana

nirvana

Број на мислења : 4
Поени : 4
Репутација : -2
Join date : 2010-02-10
Age : 28
Местолокација : Prilep

Брат или сестра Empty
ПишувањеПредмет: Re: Брат или сестра   Брат или сестра EmptyСре Фед 10, 2010 12:33 pm

имам еден батко помал Very Happy
некогаш ми се качува на глава па добива ќотек, ама у принципу мн. си го сакам What a Face

едит: абе аце, ти не беше член на koli.com.mk форумот?????
Вратете се на почетокот Go down
ace_boy

ace_boy

Број на мислења : 22
Поени : 36
Репутација : 12
Join date : 2010-02-10
Age : 27
Местолокација : Skopje

Брат или сестра Empty
ПишувањеПредмет: Re: Брат или сестра   Брат или сестра EmptyЧет Фед 11, 2010 9:00 am

Ne a koj e toj forum?
Вратете се на почетокот Go down
http://www.klik.forummk.com
nirvana

nirvana

Број на мислења : 4
Поени : 4
Репутација : -2
Join date : 2010-02-10
Age : 28
Местолокација : Prilep

Брат или сестра Empty
ПишувањеПредмет: Re: Брат или сестра   Брат или сестра EmptyЧет Фед 11, 2010 11:46 am

nevermind....
drug bese so slicen nik Very Happy

inace.... bratce imam be... bratce...
kazav Basketball
Вратете се на почетокот Go down
вi[т]cн

вi[т]cн

Број на мислења : 15
Поени : 17
Репутација : 0
Join date : 2010-02-13
Age : 29
Местолокација : Skopje

Брат или сестра Empty
ПишувањеПредмет: Re: Брат или сестра   Брат или сестра EmptyСаб Фед 13, 2010 8:57 am

имам две сестри.
и ги обожавам.
Вратете се на почетокот Go down
skalica

skalica

Број на мислења : 11
Поени : 16
Репутација : 2
Join date : 2010-02-10
Местолокација : Охрид

Брат или сестра Empty
ПишувањеПредмет: Re: Брат или сестра   Брат или сестра EmptyСре Фед 17, 2010 2:15 pm

Имам двајца постари браќа - супер се!
Вратете се на почетокот Go down
Nightwish

Nightwish

Број на мислења : 33
Поени : 37
Репутација : 2
Join date : 2010-04-19
Age : 36
Местолокација : Tetovo

Брат или сестра Empty
ПишувањеПредмет: Re: Брат или сестра   Брат или сестра EmptyВто Апр 20, 2010 5:42 pm

Имам постара сестра мажена, пред да се омажи мн се тепавме, поошо беше мн твргоглава Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Брат или сестра Empty
ПишувањеПредмет: Re: Брат или сестра   Брат или сестра Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Брат или сестра
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Живот :: Семејство-
Отиди до: