ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Домашно милениче

Go down 
АвторПорака
KajceБрој на мислења : 23
Поени : 52
Репутација : 3
Join date : 2010-02-09

Домашно милениче Empty
ПишувањеПредмет: Домашно милениче   Домашно милениче EmptyВто Фед 09, 2010 7:41 am

Јас дома чувам куче

вие чувате ли некое милениче и имате ли омилено ?
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 26
Местолокација : Дома пред чергата

Домашно милениче Empty
ПишувањеПредмет: Re: Домашно милениче   Домашно милениче EmptyВто Фед 09, 2010 10:07 am

Риби (над 20тина, не можам да ги пребројам) I love you
Една џукела.
Едно пикинезерче.
2 мачиња.

И немам омилено.
Секое си го сакам. cheers
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
??????
ГостинДомашно милениче Empty
ПишувањеПредмет: Re: Домашно милениче   Домашно милениче EmptyВто Фед 09, 2010 2:34 pm

Samued
Вратете се на почетокот Go down
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 31
Местолокација : Скопје

Домашно милениче Empty
ПишувањеПредмет: Re: Домашно милениче   Домашно милениче EmptyСре Фед 10, 2010 2:02 am

Имам Германски Овчар/Волчјак. Се вика Рекс Smile Многу си го сакам. Го имам веќе 3 години. По цел ден сме заедно, освен кога излегувам. Јас на компјутер, тој си спие до мене. Спие во мојата соба Smile
Премногу сме поврзани.
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
??????
ГостинДомашно милениче Empty
ПишувањеПредмет: Re: Домашно милениче   Домашно милениче EmptyЧет Фед 11, 2010 9:21 am

јас сум во преговори со мама за да си земам сијамска мачка држете ми среќа Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 27
Местолокација : HELL

Домашно милениче Empty
ПишувањеПредмет: Re: Домашно милениче   Домашно милениче EmptyСре Фед 17, 2010 12:26 pm

си чувам едно куче мешанец е преслатко е и многу си го сакам Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
ReD DeViL

ReD DeViL

Број на мислења : 4
Поени : 4
Репутација : 0
Join date : 2010-02-12

Домашно милениче Empty
ПишувањеПредмет: Re: Домашно милениче   Домашно милениче EmptyПон Фед 22, 2010 12:25 pm

ku4e Smile)))))))))))))))))))))))))))))))))
Вратете се на почетокот Go down
Nightwish

Nightwish

Број на мислења : 33
Поени : 37
Репутација : 2
Join date : 2010-04-19
Age : 36
Местолокација : Tetovo

Домашно милениче Empty
ПишувањеПредмет: Re: Домашно милениче   Домашно милениче EmptyВто Апр 20, 2010 5:46 pm

Ма4е Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Домашно милениче Empty
ПишувањеПредмет: Re: Домашно милениче   Домашно милениче Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Домашно милениче
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Живот :: Животни-
Отиди до: