ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Сериски филмови

Go down 
АвторПорака
JasnaБрој на мислења : 28
Поени : 83
Репутација : 0
Join date : 2010-02-09

Сериски филмови Empty
ПишувањеПредмет: Сериски филмови   Сериски филмови EmptyВто Фед 09, 2010 7:05 am

Гледате ли сериски филмови ?


Јас ретко гледам
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинСериски филмови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   Сериски филмови EmptyВто Фед 09, 2010 3:12 pm

јас си гледам сериски филмови ама хумористични и омилени ми се како ја сретнав мајка ви и како ке каже џим Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
KajceБрој на мислења : 23
Поени : 52
Репутација : 3
Join date : 2010-02-09

Сериски филмови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   Сериски филмови EmptyСре Фед 10, 2010 12:52 pm

а јас од сериските филмови само Пријатели ги имам гледано
Вратете се на почетокот Go down
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Сериски филмови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   Сериски филмови EmptyНед Фед 14, 2010 3:08 am

гледам сериски филмови како не.
го гледам лост, а во меѓувреме нешто од другите ако најдам интересно
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Сериски филмови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   Сериски филмови EmptyНед Фед 14, 2010 5:48 am

Сериски филмови...
Не гледам баш.
Т.е не гледам ич, со исклучок на Лост, ја гледам така-така, чисто ради Соер. rabbit
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
niny

niny

Број на мислења : 13
Поени : 16
Репутација : 3
Join date : 2010-02-11
Age : 24
Местолокација : Skopje

Сериски филмови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   Сериски филмови EmptyПет Фед 19, 2010 4:15 am

сериски филмови....да гледам...може да се каже дека гледам... а најомилени... округот оринџ и серанови...
посебно серанови....ја обожавам сериава! Smile
Вратете се на почетокот Go down
whoim

whoim

Број на мислења : 28
Поени : 28
Репутација : 0
Join date : 2011-04-10
Местолокација : пред компјутер

Сериски филмови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   Сериски филмови EmptyВто Апр 12, 2011 10:18 am

Гледав Серанови, стварно многу смех филм беше, гледав 24, CSI New York, Prison Break a во меѓувреме гледам чат пат имотот на дамата поради 2-3 личности бидејќи се ептен смешни а и гледам Кога лисјата паѓаат т.е Џеврие гледам Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Сериски филмови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сериски филмови   Сериски филмови Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Сериски филмови
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Забава :: Филм и ТВ-
Отиди до: