Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Предлози за филмови

Go down 
АвторПорака
JasnaБрој на мислења : 28
Поени : 83
Репутација : 0
Join date : 2010-02-09

Предлози за филмови Empty
ПишувањеПредмет: Предлози за филмови   Предлози за филмови EmptyВто Фед 09, 2010 7:04 am

Кажете некој предлог за добар филм
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинПредлози за филмови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози за филмови   Предлози за филмови EmptyВто Фед 09, 2010 9:23 am

неодамна во америка имаше премиера на филмот "A name is a name" набрзо и кај нас ке има премиера инаку се работи за американски маринец со македонско потекло и еве можете да видите за што се работи.

https://www.youtube.com/watch?v=3m5Ka3rxOnI
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинПредлози за филмови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози за филмови   Предлози за филмови EmptyПет Фед 12, 2010 9:34 am

last destination е топ филмче кој може нека ги гледа сите 3 дела
Вратете се на почетокот Go down
Nightwish

Nightwish

Број на мислења : 33
Поени : 37
Репутација : 2
Join date : 2010-04-19
Age : 34
Местолокација : Tetovo

Предлози за филмови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози за филмови   Предлози за филмови EmptyПон Апр 19, 2010 11:35 am

Jasna напиша:
Кажете некој предлог за добар филм

Пробај да го најдеш "Sex Drive" Многy закон филм Wink
Вратете се на почетокот Go down
Nightwish

Nightwish

Број на мислења : 33
Поени : 37
Репутација : 2
Join date : 2010-04-19
Age : 34
Местолокација : Tetovo

Предлози за филмови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози за филмови   Предлози за филмови EmptyПон Апр 19, 2010 11:40 am

На мене најомилени филмови ми се авантуристички, но и филмови со еротски сцени Wink
Вратете се на почетокот Go down
whoim

whoim

Број на мислења : 28
Поени : 28
Репутација : 0
Join date : 2011-04-10
Местолокација : пред компјутер

Предлози за филмови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози за филмови   Предлози за филмови EmptyВто Апр 12, 2011 10:26 am

Pick Of Destiny
40 years old virgin
Requiem For a Dream
It's kind of a funny story
Detroit Rock City
School Of Rock
Exorcist
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Предлози за филмови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози за филмови   Предлози за филмови Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Предлози за филмови
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Забава :: Филм и ТВ-
Отиди до: