Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Го гледав филмот

Go down 
АвторПорака
JasnaБрој на мислења : 28
Поени : 83
Репутација : 0
Join date : 2010-02-09

Го гледав филмот Empty
ПишувањеПредмет: Го гледав филмот   Го гледав филмот EmptyВто Фед 09, 2010 7:04 am

Последен фил што го гледав беше Аватар
Вратете се на почетокот Go down
GoceБрој на мислења : 15
Поени : 27
Репутација : 5
Join date : 2010-02-09

Го гледав филмот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Го гледав филмот   Го гледав филмот EmptyВто Фед 09, 2010 7:06 am

И јас исто. И не е ништо посебно.
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Го гледав филмот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Го гледав филмот   Го гледав филмот EmptyВто Фед 09, 2010 9:02 am

Аватар ми делуваше како некој добро направен и изрежиран анимиран филм.

Последен кој го гледав е Случајот 39. По втори пат. rabbit
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
dimigor

dimigor

Број на мислења : 3
Поени : 8
Репутација : 3
Join date : 2010-02-11

Го гледав филмот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Го гледав филмот   Го гледав филмот EmptyЧет Фед 11, 2010 8:09 am

Последен што го гледав е New York, I Love You ,интересен е,малку шудно направен од тоа што сме навикнати!
New York, I Love You - Официјален трејлер
Вратете се на почетокот Go down
whoim

whoim

Број на мислења : 28
Поени : 28
Репутација : 0
Join date : 2011-04-10
Местолокација : пред компјутер

Го гледав филмот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Го гледав филмот   Го гледав филмот EmptyВто Апр 12, 2011 10:23 am

Pick Of Destiny
40 years old virgin
Requiem For a Dream
It's kind of a funny story
Detroit Rock City

Тие ми се омилени а последен фил што го гледав е Скул оф Рок
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Го гледав филмот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Го гледав филмот   Го гледав филмот Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Го гледав филмот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Забава :: Филм и ТВ-
Отиди до: