Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Каква музика слушате?

Go down 
АвторПорака
JasnaБрој на мислења : 28
Поени : 83
Репутација : 0
Join date : 2010-02-09

Каква музика слушате? Empty
ПишувањеПредмет: Каква музика слушате?   Каква музика слушате? EmptyВто Фед 09, 2010 7:01 am

Јас обожавам денс музика.
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Каква музика слушате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каква музика слушате?   Каква музика слушате? EmptyВто Фед 09, 2010 2:05 pm

Ех..
Панк, рок и алтернативен рок...
Најчесто.
Исто, по кафичине се пушта некоја електро музика и сл. па од таму некои песни што ми се свиѓаат знам.
Инаку...
Најмногу панк. Анархоиден.
Секс Пистолс, Д Експлоитед, Њу Јорк Долс, Рамонс и сл. rabbit
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
??????
ГостинКаква музика слушате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каква музика слушате?   Каква музика слушате? EmptyВто Фед 09, 2010 2:10 pm

Се што ке ми се допадне си слушам безразлика дали е pop, trance, metal
Вратете се на почетокот Go down
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Каква музика слушате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каква музика слушате?   Каква музика слушате? EmptyВто Фед 16, 2010 6:49 am

Слушам: метал, техно, транс, поп, рок, рап(ама ретко) епа тоа е. cheers bom
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 25
Местолокација : Штип

Каква музика слушате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каква музика слушате?   Каква музика слушате? EmptyПет Фед 19, 2010 7:37 am

Хип Хоп/Рап/R&B/Јazz...
Вратете се на почетокот Go down
whoim

whoim

Број на мислења : 28
Поени : 28
Репутација : 0
Join date : 2011-04-10
Местолокација : пред компјутер

Каква музика слушате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каква музика слушате?   Каква музика слушате? EmptyВто Апр 12, 2011 10:01 am

Класика
Рок
Панк
Метал
Џез
Блуз
Опера
Поп (олд)
Грунџ
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Каква музика слушате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каква музика слушате?   Каква музика слушате? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Каква музика слушате?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Забава :: Музика-
Отиди до: