ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Мајтап

Go down 
АвторПорака
GoceБрој на мислења : 15
Поени : 27
Репутација : 5
Join date : 2010-02-09

Мајтап Empty
ПишувањеПредмет: Мајтап   Мајтап EmptyВто Фед 09, 2010 7:00 am

Мајтап! Како и кого измајтапивте денес? Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 26
Местолокација : Дома пред чергата

Мајтап Empty
ПишувањеПредмет: Re: Мајтап   Мајтап EmptyВто Фед 09, 2010 2:09 pm

Нешто тешко ми иде мајтапот периодов... bounce
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 27
Местолокација : HELL

Мајтап Empty
ПишувањеПредмет: Re: Мајтап   Мајтап EmptyНед Фед 14, 2010 3:25 am

...Vicious... напиша:
Нешто тешко ми иде мајтапот периодов... bounce
јас секој ден си се реметам со професорине на школо Laughing Laughing
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
??????
ГостинМајтап Empty
ПишувањеПредмет: Re: Мајтап   Мајтап EmptyНед Фед 14, 2010 9:19 am

во друштво си имаме еден другар што често го реметиме, коа ке почневме да го реметиме веднаш си одеше а сеа му го криеме мобилниот и мора да седи до крај lol!
Вратете се на почетокот Go down
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 31
Местолокација : Скопје

Мајтап Empty
ПишувањеПредмет: Re: Мајтап   Мајтап EmptyВто Фед 23, 2010 9:04 am

Денес со еден другар го реметевме еден lol! ама јако lol! леле колку сум се смеела значи lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
whoim

whoim

Број на мислења : 28
Поени : 28
Репутација : 0
Join date : 2011-04-10
Местолокација : пред компјутер

Мајтап Empty
ПишувањеПредмет: Re: Мајтап   Мајтап EmptyВто Апр 12, 2011 10:14 am

Јас и моите најдобри другари (3ца се) ама едниот е така поозбилен ама со 2цата се смееме како ненормални на се. Еднаш еден познаник (мртва фаца) дури испцува еден од нив ама после какоф мајтап си направивме за него (мртвата фаца) lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Мајтап Empty
ПишувањеПредмет: Re: Мајтап   Мајтап Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Мајтап
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Сеир, Хумор, Игри :: Сеир-
Отиди до: