Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Евровизија

Go down 
АвторПорака
JasnaБрој на мислења : 28
Поени : 83
Репутација : 0
Join date : 2010-02-09

Евровизија Empty
ПишувањеПредмет: Евровизија   Евровизија EmptyВто Фед 09, 2010 7:00 am

Гледате ли евровизија и што мислете за неа
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Евровизија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Евровизија   Евровизија EmptyВто Фед 09, 2010 9:04 am

Гледам колку да се каже дека гледам. Sleep

Околу домашниот избор за песна на Евросонг...
Гледам дека не би требало да има некои поголеми скандали...
А песните...песните се ужас. rabbit
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
whoim

whoim

Број на мислења : 28
Поени : 28
Репутација : 0
Join date : 2011-04-10
Местолокација : пред компјутер

Евровизија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Евровизија   Евровизија EmptyВто Апр 12, 2011 9:53 am

Македонија би успеала на евровизија ако го воведе 7/8 нерамноделен такт бидејќи го има само во Македонската народна музика и би им изгледал интересно на странските слушатели т.е би им го привлекол вниманието afro
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Евровизија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Евровизија   Евровизија Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Евровизија
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Забава :: Музика-
Отиди до: