Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Љубов на прв поглед

Go down 
АвторПорака
JasnaБрој на мислења : 28
Поени : 83
Репутација : 0
Join date : 2010-02-09

Љубов на прв поглед Empty
ПишувањеПредмет: Љубов на прв поглед   Љубов на прв поглед EmptyВто Фед 09, 2010 6:56 am

Едноставно дали постои или не?
Имате одредено икуство, сте доживеале таква љубов, или можеби сметате дека е тоа нешто краткотрајно, некој занос- заљубеност, која тешко може да премине во љубов?
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинЉубов на прв поглед Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов на прв поглед   Љубов на прв поглед EmptyВто Фед 09, 2010 9:06 am

Ми се има случено да ми се допадне некоја на прв поглед ама да ја засакам не така да јас неверувам во љубов на прв поглед Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 30
Местолокација : Скопје

Љубов на прв поглед Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов на прв поглед   Љубов на прв поглед EmptyСре Фед 10, 2010 1:45 am

Јас верувам во љубов на прв поглед. Ми се има случено. Се заљубив во еден дечко на прв поглед, и подоцна ми стана дечко Razz Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 25
Местолокација : Штип

Љубов на прв поглед Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов на прв поглед   Љубов на прв поглед EmptyПет Фед 12, 2010 10:23 am

Не верував ама доживеав. Smile
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Љубов на прв поглед Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов на прв поглед   Љубов на прв поглед EmptyПет Фед 12, 2010 11:09 am

Не верувам.
Не ми ни се случила.
Тоа е само моментален занес. scratch
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
Sponsored content
Љубов на прв поглед Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов на прв поглед   Љубов на прв поглед Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Љубов на прв поглед
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Живот :: Љубов-
Отиди до: