Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Прв бакнеж

Go down 
АвторПорака
JasnaБрој на мислења : 28
Поени : 83
Репутација : 0
Join date : 2010-02-09

Прв бакнеж Empty
ПишувањеПредмет: Прв бакнеж   Прв бакнеж EmptyВто Фед 09, 2010 6:54 am

леле кога ќе ми текне колку бев нервозна пред првиот бакнеж
али многу беше убаво и романтично...ееее тоа беа времиња
--------
се мисли на оној баш првиот бакнеж во животот
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинПрв бакнеж Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прв бакнеж   Прв бакнеж EmptyВто Фед 09, 2010 9:07 am

јас бев доста нервозен и знам дека цел роман и раскажав додека ја бакнав леле бе па поминав може 2km
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Прв бакнеж Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прв бакнеж   Прв бакнеж EmptyВто Фед 09, 2010 9:16 am

А па...
Убаво беше...
Што да кажам...
Фино, романтично (иако не сум ногу романтик), интересно. rabbit
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 25
Местолокација : Штип

Прв бакнеж Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прв бакнеж   Прв бакнеж EmptyПет Фед 12, 2010 10:12 am

Лигаво и резилно ( сепак прекрасно ). I love you
Вратете се на почетокот Go down
вi[т]cн

вi[т]cн

Број на мислења : 15
Поени : 17
Репутација : 0
Join date : 2010-02-13
Age : 28
Местолокација : Skopje

Прв бакнеж Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прв бакнеж   Прв бакнеж EmptyСаб Фед 13, 2010 8:43 am

чудно беше, незнаев што следно да правам, како после да се понашам.
ама среќа супер беше дечкотот и се беше прекрасно. Like a Star @ heaven
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Прв бакнеж Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прв бакнеж   Прв бакнеж Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Прв бакнеж
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Живот :: Љубов-
Отиди до: