Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Кој повеќе изневерува машките или женските

Go down 
АвторПорака
JasnaБрој на мислења : 28
Поени : 83
Репутација : 0
Join date : 2010-02-09

Кој повеќе изневерува машките или женските Empty
ПишувањеПредмет: Кој повеќе изневерува машките или женските   Кој повеќе изневерува машките или женските EmptyВто Фед 09, 2010 6:53 am

Според вас кој повеќе изневерува и кој тоа подобро го крие?
На тапет се машките- барем јас све такви приказни сум сушала, дали е тоа така или женските неверството многу поумешно го кријат?
како беше она..:
Добро одгледан маж живее кај љубовницата, а умира кај својата жена!
Јас би кажала- мажот е оној кој повеќе изневерува, а жената е таа која подобро крие! Cool
што вие мислите?
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинКој повеќе изневерува машките или женските Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој повеќе изневерува машките или женските   Кој повеќе изневерува машките или женските EmptyВто Фед 09, 2010 9:02 am

според мене и машките и женските изневеруваат исто, во тој поглед не се поделени Laughing
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Кој повеќе изневерува машките или женските Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој повеќе изневерува машките или женските   Кој повеќе изневерува машките или женските EmptyВто Фед 09, 2010 9:08 am

Доколку машкото изневери најверојатно било само инстинкт или желба...
НО! Suspect
Доколку женското изневери тоа би било поради лош период во врската или, сигурно не и значи ништо, ама баш ништо, партнерот.
Меќутоа има разлика од карактер до карактер. rabbit
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
??????
ГостинКој повеќе изневерува машките или женските Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој повеќе изневерува машките или женските   Кој повеќе изневерува машките или женските EmptyСаб Фед 13, 2010 10:05 am

jaс неварам кога нема со која а кога има мммммм
Вратете се на почетокот Go down
Nightwish

Nightwish

Број на мислења : 33
Поени : 37
Репутација : 2
Join date : 2010-04-19
Age : 34
Местолокација : Tetovo

Кој повеќе изневерува машките или женските Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој повеќе изневерува машките или женските   Кој повеќе изневерува машките или женските EmptyПон Апр 19, 2010 2:03 pm

rOmAnTiCaR напиша:
според мене и машките и женските изневеруваат исто, во тој поглед не се поделени Laughing

Се согласувам со тебе Smile
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Кој повеќе изневерува машките или женските Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој повеќе изневерува машките или женските   Кој повеќе изневерува машките или женските EmptyВто Мај 04, 2010 3:25 pm

Не би рекла.
Се е релативно.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
Sponsored content
Кој повеќе изневерува машките или женските Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој повеќе изневерува машките или женските   Кој повеќе изневерува машките или женските Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Кој повеќе изневерува машките или женските
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Живот :: Љубов-
Отиди до: