ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Пофалби

Go down 
АвторПорака
VerceБрој на мислења : 1
Поени : 5
Репутација : 2
Join date : 2010-02-06

Пофалби Empty
ПишувањеПредмет: Пофалби   Пофалби EmptyСаб Фед 06, 2010 8:43 am

Епа срцко како што ти кажав само за поштовање дојдов на твојот форум , супер за идејата што си отворила форум

со среќа нека ти е


баш супер cheers
Вратете се на почетокот Go down
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 30
Местолокација : Скопје

Пофалби Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби   Пофалби EmptyСаб Фед 06, 2010 8:49 am

Благодарам Smile
Се надевам дека форумов ќе успее во сајбер просторот. Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
??????
ГостинПофалби Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби   Пофалби EmptyПон Фед 08, 2010 11:41 am

epa aj so sreka neka ti e cheers cheers cheers
Вратете се на почетокот Go down
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 30
Местолокација : Скопје

Пофалби Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби   Пофалби EmptyПон Фед 08, 2010 11:44 am

Благодарам Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 25
Местолокација : Штип

Пофалби Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби   Пофалби EmptyПон Фед 08, 2010 1:08 pm

Само напред. cheers
Вратете се на почетокот Go down
GoceБрој на мислења : 15
Поени : 27
Репутација : 5
Join date : 2010-02-09

Пофалби Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби   Пофалби EmptyВто Фед 09, 2010 6:47 am

I od mene pofalba za forumov
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Пофалби Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби   Пофалби EmptyВто Фед 09, 2010 2:40 pm

Нека ни се множат членовите. cheers
И нека ни биде најсупер форумов... Wink

Супер е направен, едниствено имам една забелешка, ама да не замарам, ја кажав онаму кај што треба. tongue
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
Sponsored content
Пофалби Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пофалби   Пофалби Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Пофалби
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: За нас :: ИЗВИЧНИК-
Отиди до: