ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 No hard feelings!

Go down 
АвторПорака
Moskwitch

Moskwitch

Број на мислења : 5
Поени : 18
Репутација : 0
Join date : 2011-04-10

No hard feelings! Empty
ПишувањеПредмет: No hard feelings!   No hard feelings! EmptyПет Јун 03, 2011 8:08 am

Значи како што реков no hard feelings.
1.Значи овој форум никогаш нема да биде успешен,бидејќи се нема вложено ни денар во него.
2.Користите суб(под)-домен на форумошн.Па дајте едни 350 денара земете .info домен,господ да ве види.
3.Сте на бесплатен хост со Ауто Инсталер на phpBBx и Invision.Па дајте уште некој денар па ставете се на друг хост.
4.Користите бесплатна скрипта и истата може да се ''хакира'' за 2 минути.
5.Стајте myBB или vBulletin
6.60 % се членови кој не успеале во големите форуми.
7.40% не се слушнале за големите форуми.
8.Користите претходно направена тема. Very Happy

*Се надевам дека ќе сватите што сакам да кажам.
Вратете се на почетокот Go down
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 27
Местолокација : HELL

No hard feelings! Empty
ПишувањеПредмет: Re: No hard feelings!   No hard feelings! EmptyВто Јун 07, 2011 7:22 am

Брачка форумов веќе пропадна. Главниот админ ВАЖНА не е стапнат на форумов па така да џабе ти е пишувањево. Биди поздравен. Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
 
No hard feelings!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: За нас :: ИЗВИЧНИК-
Отиди до: