ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 PHP programing and design

Go down 
АвторПорака
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

PHP programing and design Empty
ПишувањеПредмет: PHP programing and design   PHP programing and design EmptyНед Јун 27, 2010 4:11 am

еве една тема за тие што се разбираат од пхп програмирање и интернет дизајн.
јас имам започнато *censored*с за почетници базиран на е-книги ама никаде не сум стигнат.
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

PHP programing and design Empty
ПишувањеПредмет: Re: PHP programing and design   PHP programing and design EmptyПон Aвг 16, 2010 11:03 am

Доколку има заинтересирани за работа на свој пхп форум нека ме контактираат во постов, по лп или на меил website.forum@hotmail.com, исто така можете да ме контактирате и на http://vlatko.findtalk.biz или http://click.findtalk.biz под ник Admin, можете и на фб профил што ќе биде наскоро направен само за бизнис.
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

PHP programing and design Empty
ПишувањеПредмет: Re: PHP programing and design   PHP programing and design EmptyСре Aвг 25, 2010 11:01 am

пристигна фб профилот за бизнис https://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=100001491450341 исто и мсн business_edition@hotmail.com
ако му тр*censored* на некој за било каков веб бизнис нека ме побара на горенаведените фб и мсн и на скајп business_dude1 исто така на klik.con.mk или click.findtalk.biz (на клик.кон.мк ќе ме најдете под ник vlat4e, а на click.findtalk.biz под ник admin)
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
Sponsored content
PHP programing and design Empty
ПишувањеПредмет: Re: PHP programing and design   PHP programing and design Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
PHP programing and design
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Информатичка технологија :: Дизајн-
Отиди до: