ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Ваши Фотошоп креации

Go down 
АвторПорака
goxymaxy

goxymaxy

Број на мислења : 7
Поени : 9
Репутација : 0
Join date : 2010-06-24
Age : 26
Местолокација : Кочани, Македонија

Ваши Фотошоп креации Empty
ПишувањеПредмет: Ваши Фотошоп креации   Ваши Фотошоп креации EmptyЧет Јун 24, 2010 7:47 am

Здраво,

На оваа тема можете да ги постирте сите важи фотошоп креации. Било направено од веќе постоеч слика или почнано од нула. Јас кога ќе имам време (наскоро) ќе ставам дел од моите.

Не сум некој професионалец али за тепање на време, фотошопот е одлична занимација.

позз
Вратете се на почетокот Go down
http://www.footballarena.org
whoim

whoim

Број на мислења : 28
Поени : 28
Репутација : 0
Join date : 2011-04-10
Местолокација : пред компјутер

Ваши Фотошоп креации Empty
ПишувањеПредмет: Еве една моја   Ваши Фотошоп креации EmptyНед Апр 10, 2011 1:31 pm

Ваши Фотошоп креации Devil1302467208 мотивот ми беше една темата Devil на Бадијала но ја направив во поголема резолуција и не ја постирав, но остана на мојот десктоп Very Happy
П.С не се занимавам со фотошоп професионално но е много заразна програма Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
 
Ваши Фотошоп креации
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Информатичка технологија :: Дизајн-
Отиди до: