ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 За што размислувате баш во овој момент додека сте тука

Go down 
АвторПорака
??????
ГостинЗа што размислувате баш во овој момент додека сте тука Empty
ПишувањеПредмет: За што размислувате баш во овој момент додека сте тука   За што размислувате баш во овој момент додека сте тука EmptyНед Мај 23, 2010 6:05 am

Јас размислувам за како да го подобриме банерот "клик" ама некако не ми оди па ако имате некоја идеја слободно пишете ја tongue
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 26
Местолокација : Дома пред чергата

За што размислувате баш во овој момент додека сте тука Empty
ПишувањеПредмет: Re: За што размислувате баш во овој момент додека сте тука   За што размислувате баш во овој момент додека сте тука EmptyЧет Jул 15, 2010 11:11 am

Мислам колку е згоден Најтвиш, ако тоа е негова слика на аватар.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 27
Местолокација : HELL

За што размислувате баш во овој момент додека сте тука Empty
ПишувањеПредмет: Re: За што размислувате баш во овој момент додека сте тука   За што размислувате баш во овој момент додека сте тука EmptyПон Сеп 13, 2010 12:20 pm

mislam na skolo, so se treba da istrpam utre Sad
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
Sponsored content
За што размислувате баш во овој момент додека сте тука Empty
ПишувањеПредмет: Re: За што размислувате баш во овој момент додека сте тука   За што размислувате баш во овој момент додека сте тука Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
За што размислувате баш во овој момент додека сте тука
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Живот :: Разно-
Отиди до: