ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Мора ли да се пишува на кирилица?

Go down 
АвторПорака
JasnaБрој на мислења : 28
Поени : 83
Репутација : 0
Join date : 2010-02-09

Мора ли да се пишува на кирилица? Empty
ПишувањеПредмет: Мора ли да се пишува на кирилица?   Мора ли да се пишува на кирилица? EmptyВто Фед 09, 2010 6:49 am

Еве јас ке ги прашам администѕраторите дали мора или не
Вратете се на почетокот Go down
GoceБрој на мислења : 15
Поени : 27
Репутација : 5
Join date : 2010-02-09

Мора ли да се пишува на кирилица? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Мора ли да се пишува на кирилица?   Мора ли да се пишува на кирилица? EmptyВто Фед 09, 2010 7:02 am

И јас сакам тоа да прашам. Ако треба и јас ќе пишувам кирилица.
Вратете се на почетокот Go down
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 30
Местолокација : Скопје

Мора ли да се пишува на кирилица? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Мора ли да се пишува на кирилица?   Мора ли да се пишува на кирилица? EmptyВто Фед 09, 2010 7:31 am

Не мора, ама пожелно е.
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
??????
ГостинМора ли да се пишува на кирилица? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Мора ли да се пишува на кирилица?   Мора ли да се пишува на кирилица? EmptyВто Фед 09, 2010 2:24 pm

се додека пишувам на кирилица јас постојам Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Kamelia

Kamelia

Број на мислења : 6
Поени : 7
Репутација : 1
Join date : 2010-02-18

Мора ли да се пишува на кирилица? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Мора ли да се пишува на кирилица?   Мора ли да се пишува на кирилица? EmptyЧет Фед 18, 2010 1:51 pm

Embarassed
pocnav latinica

vednas kje smenam Smile

сега е мнооооогу подобро Idea
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Мора ли да се пишува на кирилица? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Мора ли да се пишува на кирилица?   Мора ли да се пишува на кирилица? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Мора ли да се пишува на кирилица?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: За нас :: ИЗВИЧНИК-
Отиди до: