ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Оперативни системи-симнување и дискусија

Go down 
АвторПорака
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Оперативни системи-симнување и дискусија Empty
ПишувањеПредмет: Оперативни системи-симнување и дискусија   Оперативни системи-симнување и дискусија EmptyЧет Мар 11, 2010 12:54 pm

епа овде можете да најдете за симнување оператирвен систем ама може и да подискутирате за некој оперативен систем.
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Оперативни системи-симнување и дискусија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оперативни системи-симнување и дискусија   Оперативни системи-симнување и дискусија EmptyЧет Мар 11, 2010 1:03 pm

еве јас прв да постирам.
еве ви линукс ако сакате да си спуштите од овде: линукс
еве ви и туторијалче како да го инсталирате линуксот: туторијал за линуксот
симнете и уживајте
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
 
Оперативни системи-симнување и дискусија
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Информатичка технологија :: Компјутери-
Отиди до: