ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Ве молам кога постирате во Симнување на игри кодирајте ги линковите [code][/code]

Go down 
АвторПорака
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Ве молам кога постирате во Симнување на игри кодирајте ги линковите [code][/code] Empty
ПишувањеПредмет: Ве молам кога постирате во Симнување на игри кодирајте ги линковите [code][/code]   Ве молам кога постирате во Симнување на игри кодирајте ги линковите [code][/code] EmptyНед Мар 07, 2010 8:54 am

Ве молам да се придржувате кон ова правило да ги кодирате своите линкови во спротивно ќе бидат избришани.
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
 
Ве молам кога постирате во Симнување на игри кодирајте ги линковите [code][/code]
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Информатичка технологија :: Игри-
Отиди до: