ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Како дознавте за форумот?

Go down 
АвторПорака
JasnaБрој на мислења : 28
Поени : 83
Репутација : 0
Join date : 2010-02-09

Како дознавте за форумот? Empty
ПишувањеПредмет: Како дознавте за форумот?   Како дознавте за форумот? EmptyВто Фед 09, 2010 6:47 am

јас на еден чет прочитав и се регистрирав


а вие ?
Вратете се на почетокот Go down
GoceБрој на мислења : 15
Поени : 27
Репутација : 5
Join date : 2010-02-09

Како дознавте за форумот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како дознавте за форумот?   Како дознавте за форумот? EmptyВто Фед 09, 2010 6:54 am

Mene mi go kaza edna drugarka Smile
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Како дознавте за форумот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како дознавте за форумот?   Како дознавте за форумот? EmptyВто Фед 09, 2010 8:49 am

Еден па...да го наречам другар...
Иако не сме се сретнале... Sad
Ми пиша на фејсбук преку порака, и јас искрено, без размислување се регистрирав.
Поздрав до него. albino
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
ВАЖНА
Администратор
Администратор
ВАЖНА

Број на мислења : 93
Поени : 205
Репутација : 40
Join date : 2010-02-06
Age : 30
Местолокација : Скопје

Како дознавте за форумот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како дознавте за форумот?   Како дознавте за форумот? EmptyВто Фед 09, 2010 10:15 am

Неам појма како се најдов тука Very Happy Еден ден седнувам јас на компјутер, уклучувам Мозила и оп-форумов се отвори сам Very Happy И оп потоа станав админ и така Very Happy

Хехехе се шегувам. Па, јас го направив форумов. А подобро да одговорам на прашање од каде идејата за да направам форум.
Епа, едноставно сакам да има место(форум) на интернет каде што членовите ќе можат слободно и без цензура да си го искажат своето мислење. Не велам дека на другите форуми не можете да го искажете своето мислење, далеку од тоа, ама ете...
Се надевам дека форумов ќе успее во сајбер просторот.
Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://izvicnik.tk
??????
ГостинКако дознавте за форумот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како дознавте за форумот?   Како дознавте за форумот? EmptyВто Фед 09, 2010 2:51 pm

јас дознав од ВАЖНА бог да ја благослови што го направи форумов Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
ace_boy

ace_boy

Број на мислења : 22
Поени : 36
Репутација : 12
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : Skopje

Како дознавте за форумот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како дознавте за форумот?   Како дознавте за форумот? EmptyСре Фед 10, 2010 3:22 am

I jas doznav od VAZNA Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://www.klik.forummk.com
ma4eБрој на мислења : 10
Поени : -5
Репутација : -17
Join date : 2010-05-20

Како дознавте за форумот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како дознавте за форумот?   Како дознавте за форумот? EmptyЧет Мај 20, 2010 5:00 pm

И јас дознав од важна...ама индиректно... Laughing
интересно ми се виде..иако е прилично помал форум...
Вратете се на почетокот Go down
goxymaxy

goxymaxy

Број на мислења : 7
Поени : 9
Репутација : 0
Join date : 2010-06-24
Age : 25
Местолокација : Кочани, Македонија

Како дознавте за форумот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како дознавте за форумот?   Како дознавте за форумот? EmptyЧет Јун 24, 2010 7:29 am

за „КЛИК“ дознав од ит дот ком дот мк Wink
Вратете се на почетокот Go down
http://www.footballarena.org
ПетарБрој на мислења : 1
Поени : 1
Репутација : 0
Join date : 2010-06-25

Како дознавте за форумот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како дознавте за форумот?   Како дознавте за форумот? EmptyПет Јун 25, 2010 3:58 am

Од ace_boy Smile
Вратете се на почетокот Go down
whoim

whoim

Број на мислења : 28
Поени : 28
Репутација : 0
Join date : 2011-04-10
Местолокација : пред компјутер

Како дознавте за форумот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како дознавте за форумот?   Како дознавте за форумот? EmptyНед Апр 10, 2011 12:50 pm

од Жика (поздрав до него) cheers
Вратете се на почетокот Go down
Moskwitch

Moskwitch

Број на мислења : 5
Поени : 18
Репутација : 0
Join date : 2011-04-10

Како дознавте за форумот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како дознавте за форумот?   Како дознавте за форумот? EmptyНед Апр 10, 2011 12:51 pm

Важна Smile
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Како дознавте за форумот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како дознавте за форумот?   Како дознавте за форумот? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Како дознавте за форумот?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: За нас :: ИЗВИЧНИК-
Отиди до: