ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Симнување на игри.

Go down 
АвторПорака
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Симнување на игри. Empty
ПишувањеПредмет: Симнување на игри.   Симнување на игри. EmptyНед Мар 07, 2010 8:31 am

овде можете да најдете линкови за симнување на игри..
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Симнување на игри. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Симнување на игри.   Симнување на игри. EmptyНед Мар 07, 2010 8:33 am

Еве јас прв да постирам една игра.

GTA San Andreas Snow Weather Mod:

Код:

http://hotfile.com/dl/21971108/f476245/GTA_SA_Christmas_tav.part01.rar.html
http://hotfile.com/dl/21971119/5768fbd/GTA_SA_Christmas_tav.part02.rar.html
http://hotfile.com/dl/21971126/afbaf4c/GTA_SA_Christmas_tav.part03.rar.html
http://hotfile.com/dl/21971135/2697006/GTA_SA_Christmas_tav.part04.rar.html
http://hotfile.com/dl/21971138/bd927d5/GTA_SA_Christmas_tav.part05.rar.html
http://hotfile.com/dl/21971145/1798559/GTA_SA_Christmas_tav.part06.rar.html
http://hotfile.com/dl/21971151/79ad261/GTA_SA_Christmas_tav.part07.rar.html
http://hotfile.com/dl/21971157/19deef2/GTA_SA_Christmas_tav.part08.rar.html
http://hotfile.com/dl/21971158/8c6d78c/GTA_SA_Christmas_tav.part09.rar.html
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Симнување на игри. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Симнување на игри.   Симнување на игри. EmptyНед Мар 07, 2010 8:36 am

еве уште една San Andreas:

Код:
http://uploading.com/files/57bcb64f/GTA.SA.RiP6ooMB.truewbb.part7.rar/
http://uploading.com/files/a5m14612/GTA.SA.RiP6ooMB.truewbb.part6.rar/
http://uploading.com/files/ccfeeme3/GTA.SA.RiP6ooMB.truewbb.part5.rar/
http://uploading.com/files/5be5d18m/GTA.SA.RiP6ooMB.truewbb.part4.rar/
http://uploading.com/files/b781afc4/GTA.SA.RiP6ooMB.truewbb.part3.rar/
http://uploading.com/files/dee27842/GTA.SA.RiP6ooMB.truewbb.part2.rar/
http://uploading.com/files/652b143a/GTA.SA.RiP6ooMB.truewbb.part1.rar/
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
D-UP

D-UP

Број на мислења : 177
Поени : 221
Репутација : 14
Join date : 2010-02-08
Age : 25
Местолокација : Штип

Симнување на игри. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Симнување на игри.   Симнување на игри. EmptyПон Мар 08, 2010 11:16 am

Брат, ај ако најдеш една Freedom Fighters се викаше мислам воена игра, ако можеш постирај линк за download.
Вратете се на почетокот Go down
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Симнување на игри. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Симнување на игри.   Симнување на игри. EmptyСре Мар 10, 2010 12:48 pm

http://makwarez.net/download/file.php?id=14
еве ти ја на торент но ако немаш utorrent симни го и него на http://www.utorrent.com
па симнувај и играј Симнување на игри. Icon_smile
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
dimitar-

dimitar-

Број на мислења : 14
Поени : 33
Репутација : 3
Join date : 2010-03-31
Age : 26

Симнување на игри. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Симнување на игри.   Симнување на игри. EmptyЧет Апр 01, 2010 7:26 am

колку ќе помогни незнам,ама на некој може ќе му помогни ...

еве мој сопствен форум,кој никој не го знае,сега првпат го споделувам со вас

http://tredownload.tk/

имам ставено игри и тн за данлоадирање, па ако сакате нешто пишете ми приватна порака тука,ќе ви дадам линк... колку ќе помогнам со погоренаведениот линк незнам . Поз
Вратете се на почетокот Go down
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Симнување на игри. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Симнување на игри.   Симнување на игри. EmptyСаб Апр 03, 2010 4:49 am

здраво колега...
се надевам дека ќе е од помош твојот линк за членовите...
благодарам на залагањето за под форум игри...
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Симнување на игри. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Симнување на игри.   Симнување на игри. EmptyНед Мај 30, 2010 7:24 am

колега на твојот форум кај што се линковите од rapidshare & hotfile да ги уплоадираш на сервери што не праѓаат и што не ги бришат фајловите.
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
Sponsored content
Симнување на игри. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Симнување на игри.   Симнување на игри. Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Симнување на игри.
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Информатичка технологија :: Игри-
Отиди до: