ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Софтверски проблеми

Go down 
АвторПорака
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Софтверски проблеми Empty
ПишувањеПредмет: Софтверски проблеми   Софтверски проблеми EmptyНед Фед 28, 2010 7:56 am

искажете ги софтверските проблеми па можеби некој член ќе може да ви помогне
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
 
Софтверски проблеми
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Информатичка технологија :: Компјутери-
Отиди до: