ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 како ви се допаѓа овој спорт?

Go down 
АвторПорака
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 27
Местолокација : HELL

како ви се допаѓа овој спорт? Empty
ПишувањеПредмет: како ви се допаѓа овој спорт?   како ви се допаѓа овој спорт? EmptyВто Фед 23, 2010 12:26 pm

си гледате во насловот како ви се допаѓа овој спорт? Icon_cool
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
??????
Гостинкако ви се допаѓа овој спорт? Empty
ПишувањеПредмет: Re: како ви се допаѓа овој спорт?   како ви се допаѓа овој спорт? EmptyВто Фед 23, 2010 1:41 pm

аааааа супер е иначе навивам за Работнички и L.A.Lakers
Вратете се на почетокот Go down
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 27
Местолокација : HELL

како ви се допаѓа овој спорт? Empty
ПишувањеПредмет: Re: како ви се допаѓа овој спорт?   како ви се допаѓа овој спорт? EmptyСре Фед 24, 2010 11:56 am

Koko напиша:
аааааа супер е иначе навивам за Работнички и L.A.Lakers
значи брате двајцата навиваме за L.A.Lakers како ви се допаѓа овој спорт? Icon_wink
па супер брат
инаку кошарка играм кога е топло во слободно време и на училиште на физичко
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
niny

niny

Број на мислења : 13
Поени : 16
Репутација : 3
Join date : 2010-02-11
Age : 25
Местолокација : Skopje

како ви се допаѓа овој спорт? Empty
ПишувањеПредмет: Re: како ви се допаѓа овој спорт?   како ви се допаѓа овој спорт? EmptyСре Мар 10, 2010 12:36 am

porano mnogu poise igrav fudbal.... ali sega... kosarka obozavam... Smile
inaku i jas navivam za L.A.L. a omilen kosarkae mi e Pau Gasol... Smile
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
како ви се допаѓа овој спорт? Empty
ПишувањеПредмет: Re: како ви се допаѓа овој спорт?   како ви се допаѓа овој спорт? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
како ви се допаѓа овој спорт?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Спорт :: Кошарка-
Отиди до: