Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Дали фризурата ви е важен дел од имиџот

Go down 
АвторПорака
??????
ГостинДали фризурата ви е важен дел од имиџот Empty
ПишувањеПредмет: Дали фризурата ви е важен дел од имиџот   Дали фризурата ви е важен дел од имиџот EmptyПон Фед 22, 2010 1:11 pm

уфффффффф и тоа како знам со саати да скапам пред огледало додека си ја наместам
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Дали фризурата ви е важен дел од имиџот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали фризурата ви е важен дел од имиџот   Дали фризурата ви е важен дел од имиџот EmptyВто Фед 23, 2010 5:17 am

Нормално дека е.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
 
Дали фризурата ви е важен дел од имиџот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Живот :: Мода-
Отиди до: