ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Англиски јазик

Go down 
АвторПорака
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 27
Местолокација : HELL

Англиски јазик Empty
ПишувањеПредмет: Англиски јазик   Англиски јазик EmptyСре Фед 17, 2010 12:36 pm

колку добро го знаете англискиот јазик?
јас си го знам предобро и немам проблеми со него. Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
??????
ГостинАнглиски јазик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Англиски јазик   Англиски јазик EmptyСре Фед 17, 2010 2:20 pm

па довоно знам за да разберам и да одговорам
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 26
Местолокација : Дома пред чергата

Англиски јазик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Англиски јазик   Англиски јазик EmptyПет Фед 19, 2010 3:46 am

Одлично.
Знам да комуницирам.
А тоа е најбитно.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
Moskwitch

Moskwitch

Број на мислења : 5
Поени : 18
Репутација : 0
Join date : 2011-04-10

Англиски јазик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Англиски јазик   Англиски јазик EmptyНед Апр 10, 2011 1:35 pm

Го знам,предобро.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Англиски јазик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Англиски јазик   Англиски јазик Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Англиски јазик
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Култура :: Јазик-
Отиди до: