Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Која тв програма најчесто ја гледате

Go down 
АвторПорака
??????
ГостинКоја тв програма најчесто ја гледате Empty
ПишувањеПредмет: Која тв програма најчесто ја гледате   Која тв програма најчесто ја гледате EmptyВто Фед 16, 2010 9:06 am

јас убедливо А1најмногу ја гледам иако повеќе она ме гледа отколку што јас неа Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Која тв програма најчесто ја гледате Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која тв програма најчесто ја гледате   Која тв програма најчесто ја гледате EmptyВто Фед 16, 2010 10:57 am

не гледам телевизија ама кога гледам најмногу гледам: discovery, travel and living, national geographic and wild.
од македонскиве не толку зошо не знаат нешто да дадат.
П.С гледам и ТВ1000
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Која тв програма најчесто ја гледате Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која тв програма најчесто ја гледате   Која тв програма најчесто ја гледате EmptyСре Фед 17, 2010 7:29 am

Вака:

1.National Geographic.
2.Hallmark.
3.Сител (само ради Велики Брат, т.е Младен.rabbit ).
4.А1.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
MAKEDON1

MAKEDON1

Број на мислења : 14
Поени : 16
Репутација : 2
Join date : 2010-02-17
Age : 25
Местолокација : Скопје

Која тв програма најчесто ја гледате Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која тв програма најчесто ја гледате   Која тв програма најчесто ја гледате EmptyСре Фед 17, 2010 1:10 pm

А1,HBO,HBO COmedy,Discovery travel & living...
Вратете се на почетокот Go down
Ana

Ana

Број на мислења : 16
Поени : 20
Репутација : 4
Join date : 2010-02-19

Која тв програма најчесто ја гледате Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која тв програма најчесто ја гледате   Која тв програма најчесто ја гледате EmptyСаб Фед 20, 2010 1:37 pm

HBO bez konkurencija
Вратете се на почетокот Go down
whoim

whoim

Број на мислења : 28
Поени : 28
Репутација : 0
Join date : 2011-04-10
Местолокација : пред компјутер

Која тв програма најчесто ја гледате Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која тв програма најчесто ја гледате   Која тв програма најчесто ја гледате EmptyВто Апр 12, 2011 10:24 am

Oд македоснките гледам А1 ама некако ного партиска е програмата и ме нервире Mad Mad а од странските ТВ1000, VH1
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Која тв програма најчесто ја гледате Empty
ПишувањеПредмет: Re: Која тв програма најчесто ја гледате   Која тв програма најчесто ја гледате Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Која тв програма најчесто ја гледате
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Забава :: Филм и ТВ-
Отиди до: