ИЗВИЧНИК!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добредојдовте на ИЗВИЧНИК!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Ае пишете некој бисер од школските денови

Go down 
АвторПорака
??????
ГостинАе пишете некој бисер од школските денови Empty
ПишувањеПредмет: Ае пишете некој бисер од школските денови   Ае пишете некој бисер од школските денови EmptyНед Фед 14, 2010 2:01 pm

На час по француски професорката ми вика да избројам од 1 до 10 на француски јас се збунив и избројав на англиски lol! профи сум
Вратете се на почетокот Go down
ViciouS

ViciouS

Број на мислења : 202
Поени : 242
Репутација : 8
Join date : 2010-02-09
Age : 25
Местолокација : Дома пред чергата

Ае пишете некој бисер од школските денови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ае пишете некој бисер од школските денови   Ае пишете некој бисер од школските денови EmptyПон Фед 15, 2010 5:14 am

Биологија.
Наставничкава ја прашува школскана: Од што е изградено срцето?
И оваа, со цел памет и вика: ОД РАСТИТЕЛНА КЛЕТКА! lol!
Што е најтрагично, наставничкава и вика као, не не е, од друго е, и оваа после вика: Епаа...од животинска тогаш?? lol!
Цело одделение патос...
Колку само да се знае девојчено е онака, бубалица, сите петки без пропусти...
Вратете се на почетокот Go down
http://www.nevermind205.blogspot.com
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Ае пишете некој бисер од школските денови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ае пишете некој бисер од школските денови   Ае пишете некој бисер од школските денови EmptyПон Фед 15, 2010 5:48 am

еден другар на школо го болел прстот и го прашале другите шо направил па го боли, а тој им рекол: ко ме зедоја со топка в гла(покажал на прстот)
има од порано од кај мене еве неколку:
станвам во 6 гледам сатот 7.
утрото по денот се познава.
пушти на сајлент сите да слушаме.
сите вклучени на off...
има уште ама кој ќе ги пишува santa
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
niny

niny

Број на мислења : 13
Поени : 16
Репутација : 3
Join date : 2010-02-11
Age : 24
Местолокација : Skopje

Ае пишете некој бисер од школските денови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ае пишете некој бисер од школските денови   Ае пишете некој бисер од школските денови EmptyЧет Фед 18, 2010 1:35 pm

сакам да работам на железничка станица во пруга!
па....со паст симпл означуваме дејствиа кои се случиле во иднината!
наставничкава-добро,каде живеат ескимите!?југ или на север!?
девојчево-па....на југ! Surprised
Вратете се на почетокот Go down
sneska_vБрој на мислења : 7
Поени : 7
Репутација : 0
Join date : 2010-02-06

Ае пишете некој бисер од школските денови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ае пишете некој бисер од школските денови   Ае пишете некој бисер од школските денови EmptyПон Мар 15, 2010 12:51 pm

cas po makedonski obarotuvavme nekoe delo za" gejsata" me prasuvaat mene kakva bila gejsata i stanuvam jas i ni da razmislam op trop vikam gejsata ne e kurva ne se ebi ona samo ubavo sviri na instrumenot, posle koga go kazav ova se usramivvvvvvvvvvv, me fati sram posto taka go tropnav
Вратете се на почетокот Go down
ThE DeViL

ThE DeViL

Број на мислења : 120
Поени : 193
Репутација : 6
Join date : 2010-02-10
Age : 26
Местолокација : HELL

Ае пишете некој бисер од школските денови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ае пишете некој бисер од школските денови   Ае пишете некој бисер од школските денови EmptyВто Мар 16, 2010 11:42 am

sneska_v напиша:
cas po makedonski obarotuvavme nekoe delo za" gejsata" me prasuvaat mene kakva bila gejsata i stanuvam jas i ni da razmislam op trop vikam gejsata ne e kurva ne se ebi ona samo ubavo sviri na instrumenot, posle koga go kazav ova se usramivvvvvvvvvvv, me fati sram posto taka go tropnav
aj te molam ne lazi ova sigurno go imas procitano nekade
Вратете се на почетокот Go down
http://ohridpcstores.webs.com
Ганер

Ганер

Број на мислења : 3
Поени : 5
Репутација : 0
Join date : 2010-03-31

Ае пишете некој бисер од школските денови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ае пишете некој бисер од школските денови   Ае пишете некој бисер од школските денови EmptyСре Апр 07, 2010 7:03 am

Наставничката по биологија:
- Ајде кој е отсутен нека крене рака!
Вратете се на почетокот Go down
Nightwish

Nightwish

Број на мислења : 33
Поени : 37
Репутација : 2
Join date : 2010-04-19
Age : 35
Местолокација : Tetovo

Ае пишете некој бисер од школските денови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ае пишете некој бисер од школските денови   Ае пишете некој бисер од школските денови EmptyПон Апр 19, 2010 3:46 pm

Чекајки автобус за школо со каравме со другарите кој да седи на Ложа... и цело време викав "Јас на ложа, јас на ложа..." И кој дојде ред да платам карта му реков на шоферот, една до ложа xD
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Ае пишете некој бисер од школските денови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ае пишете некој бисер од школските денови   Ае пишете некој бисер од школските денови Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Ае пишете некој бисер од школските денови
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ИЗВИЧНИК! :: Сеир, Хумор, Игри :: Хумор-
Отиди до: